22:54 2019 Lapkričio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  Pistoletas, archyvinė nuotrauka

  Naujajame Urengojuje atskleistas ginklų kontrabandos iš Lietuvos ir Ukrainos kanalas

  © Photo: Государственный пограничный комитет Республики Беларусь
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  9301

  Naujajame Urengojuje sulaikytas organizatorius ir dešimt nusikalstamos grupuotės narių

  VILNIUS, birželio 27 — Sputnik. Naujajame Urengojuje sulaikyti nusikalstamos grupuotės nariai, dalyvaujantys organizuojant ginklų iš Ukrainos ir Lietuvos kontrabandą ir modernizuojant ginklus, praneša Rusijos federalinė saugumo tarnyba.

  "Rusijos Federacijos federalinė saugumo tarnyba sustabdė tarptautinės nusikalstamos grupuotės narių, dalyvaujančių organizuojant kontrabandos ginklų iš Ukrainos ir Lietuvos veiklą bei civilinių ginklų modernizavimą nelegaliose dirbtuvėse", — rašoma tarnybos pranešime.

  Pasak FST pareigūnų, Naujajame Urengojuje sulaikytas organizatorius ir dešimt nusikalstamos grupuotės narių. Pareigūnai konfiskavo 33 šaunamuosius ginklus, tarp kurių septyni automatai, vienuolika šautuvų ir karabinų, 14 pistoletų ir revolverių, pistoletas-kulkosvaidis, taip pat trys rankinės granatos, apie 9 tūkst. įvairaus kalibro šovinių. 

  Be to, buvo uždarytos keturios pogrindinės ginklų dirbtuvės. Ketinama iškelti baudžiamąsias bylas pagal straipsnius "Neteisėtas disponavimas ginklais ir šaudmenimis" ir "Neteisėta ginklų gamyba".

  Dar šia tema

  Lietuvoje sulaikyta daugiau nei 2 mln eurų vertės hašišo kontrabanda
  Su kontrabanda įkliuvęs ukrainietis tikėjosi atsipirkti bauda
  Kybartuose sulaikyta beveik 100 tūkst. eurų vertės kontrabanda iš Kaliningrado
  Tegai:
  grupė

  Svarbiausios temos