02:41 2020 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0964
 • RUB72.1052
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  KPOM-3 kasetės su priešpėstinėmis minomis ir KPTM-4 su prieštankinėmis minomis demonstruojamos penktajame forume "Armija-2019"

  VILNIUS, birželio 27 — Sputnik. Rusijoje buvo sukurtos kasetinės minos su dirbtinio intelekto elementais, gebančios atskirti žmones ir gyvūnus, ketvirtadienį sakė šių minų kūrėjo spaudos tarnyba "Techmash", rašė RIA Novosti.

  KPOM-3 kasetės su priešpėstinėmis minomis ir KPTM-4 su prieštankinėmis minomis demonstruojamos penktajame forume "Armija-2019".

  "Įrengta mina POM-3 pasirenka taikinį atrankos būdu, atsižvelgiant į triukšmo trikdžius iš pėstininkų kovinio automobilo ar tanko, ji identifikuoja priešininką, kuris atvyko į karo zoną. Taip pat mina geba atskirti žmogų nuo gyvulio", — rašoma pranešime.

  Mina automatiškai (su galimybe sistemą įdiegti iš naujo) nustato susinaikinimo laiką, prieš kasetei patenkant į minavimo sistemą.

  "POM-3 nuotoliniu būdu montuojamos priešpėstinės minos turi "dirbtinio intelekto" elementų. Šios minos gali atpažinti taikinius, savarankiškai deaktyvuotis ir susinaikinti, o kasetėje esanti POM-3 priešpėstinė mina yra pirmoji pasaulyje nuotolinio montavimo priešpėstinė mina su bekontakčiu saugikliu ir seisminiu tikslo jutikliu", — cituojamas pranešime "Techmash" generalinis direktorius Vladimiras Lepinas.

  Forumas "Armija-2019" vyksta Patriotų parke, netoli Maskvos, nuo birželio 25 iki 30 dienos. "Rossiya segodnya" yra oficiali renginio naujienų agentūra.

  Dar šia tema

  Įvardytas Rusijos ginklas, kuris labiausiai domina užsieniečius
  Latvijoje per minos sprogimą žuvo Albanijos kariuomenės karė
  Netoli Klaipėdos uosto aptikta Antrojo pasaulinio karo mina
  Ukrainos karo ekspertas pasiūlė užminuoti sieną su Rusija
  Tegai:
  minos, dirbtinis intelektas, Rusija

  Svarbiausios temos