05:28 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (254)
  75

  Maskva sugebėjo atlaikyti kitų šalių spaudimą, ir dabar požiūris į Rusijos Federaciją iš esmės keičiasi. Būtent to siekė Rusijos vadovybė per pastaruosius kelerius metus, mano ekspertas Aleksejus Martynovas

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" surengto apskritojo stalo susitikimo  metu ekspertai įvardijo pagrindinius G20 aukščiausiojo lygio susitikimo, įvykusio Osakoje, Japonijoje, rezultatus. Tai buvo Rusijos, JAV ir Kinijos vadovų susitikimai, taip pat Maskvos ir Vašingtono sutarties dėl tolesnio abipusio dislokuotų strateginių branduolinių ginklų arsenalų mažinimo aptarimas.

  Apskritojo stalo diskusijos "G20 aukščiausiojo lygio susitikimas Osakoje: ar verta laukti pralaužančių naujienų?" metu Tarptautinio naujausių valstybių instituto direktorius Aleksejus Martynovas pareiškė, kad G20 aukščiausiojo lygio susitikimas ryškiai iliustruoja daugiapolio pasaulio atsiradimą.

  "Visi nori kalbėti su [Rusijos prezidentu] Putinu, nes be Rusijos šis daugiapolis pasaulis niekaip nesidėlioja. Aš manau, kad tai tas tarpinis rezultatas, kurio Rusijos vadovybė siekė pastaruosius kelerius metus, sąmoningai patirdama rimtų nuostolių", — pažymėjo ekspertas.

  Martynovas pridūrė, kad Maskva sugebėjo atlaikyti kitų šalių spaudimą.

  "Taip, buvo rimtas sankcijų, ir politinis ir žiniasklaidos priemonių, ir koks tik norite, spaudimas. Tačiau mes, sąmoningai susitaikę su šiais nuostoliais, atlaikėme šį spaudimą, ir šiandien padėtis iš esmės keičiasi", — padarė išvadą ekspertas.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (254)

  Dar šia tema

  "Trampas — laisvas, bet apribotas": kokia yra JAV vadovo susitikimo su Putinu svarba
  Trampas pavadino Putiną "nuostabiu vaikinu"
  Putinas pasisakė apie G20 aukščiausiojo lygio susitikimo rezultatus
  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos