01:32 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Koncernas ketina pateikti integruotus sprendimus, naudodamas mašininio regėjimo ir dirbtinio intelekto technologijas, taip pat priemones, skirtas GSM signalams, ir sprendimus kovai su bepiločiais orlaiviais

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Koncernas "Sozvezdie" (įeina į"Rostech" valstybinę korporaciją  "Roselektronika") pradėjo penktosios kartos mobiliojo ryšio 5G vidaus įrangos plėtrą, sakė koncerno generalinis direktorius Aleksejus Bočarovas, praneša RIA Novosti.

  "Turime konkurencingą 4G LTE ir vystome 5G sprendimus. Kalbame apie vidaus sprendimus, kurie atitiks tarptautinius 3GPP standartus ir bus suderinami su kitų pardavėjų sprendimais. Koncernas ne tik įrengia šiuolaikinę įrangą mobiliojo ryšio operatoriams, bet ir planuoja teikti techninę pagalbą visuose gyvenimo ciklo etapuose, įskaitant modernizavimą", — sakė jis.

  Artimiausioje ateityje koncernas ketina pateikti integruotus sprendimus, naudodamas mašininio regėjimo ir dirbtinio intelekto technologijas, taip pat priemones, skirtas GSM signalams, ir sprendimus kovai su bepiločiais orlaiviais.

  "Ypatingą dėmesį skiriame besiformuojančiai internetinių prekių rinkai. Kuriame išsamius IT sprendimus miesto paslaugoms, transportui, pramonei ir energetikai", — pareiškė Bočarovas.

  5G plėtra Rusijoje

  "Rostech" ir "Rostelecom" pasirašė trišalį 5G vystymosi susitarimą su Vyriausybe.

  Įmonės turės parengti veiksmų planą, kuris visų pirma apims gamybos ir pardavimo tikslus vidaus ir užsienio rinkose, išsamų veiklos sąrašą iki 2024 metų, galutinius terminus ir numatomus rezultatus, taip pat būtiną finansinę paramą.

  "Rostech" parengs skyrius, susijusius su vidaus technologijų ir įrangos plėtra, jų skatinimu, taip pat užtikrindama lyderystę pasaulio technologijų rinkose.

  "Rostelecom" turėtų sukurti skyrius, susijusius su 5G tinklų infrastruktūros diegimu, rinkos formavimu ir paslaugų bei jų paklausos skatinimu.

  Be to, abi bendrovės spręs, kaip teikti penktosios kartos tinklus su dažniais, nustatyti funkcinius ir techninius reikalavimus, keliamus aparatinei ir programinei įrangai, ir įvertinti reikiamos buitinės įrangos kiekį.

  Dar šia tema

  Ukrainos kanalas "NewsOne" atšaukė telekonferenciją su Rusija
  RF ambasadorius: Rusija nenori, kad Baltijos šalys būtų "sanitarinė užkarda"
  Rusija pristatė naujausio nebranduolinio lėktuvnešio koncepciją
  Tegai:
  technologijos, programinė įranga, internetas, Rusija

  Svarbiausios temos