13:09 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Iš viso lėktuve buvo 173 keleiviai, iš jų 11 vaikų ir šeši įgulos nariai

  VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Šeremetjevo oro uoste atšauktas ir evakuotas oro linijų "NordWind" N4 477 skrydis iš Maskvos į Jerevaną dėl lėktuve pasklidusių dūmų. Du žmonės buvo hospitalizuoti, aštuoni sužeisti, praneša RIA Novosti, remdamasi oro uosto atstovės Anos Zacharenkovos pranešimu.

  Kaip pranešama, gaisro nebuvo.

  Penktadienį "Boeing 737-800W" lėktuvas turėjo pakilti 00:45 Maskvos laiku (sutampa su Lietuvos), tačiau, kai lėktuvas pakilo, gavo signalą apie kilusius dūmus.

  Įgulos vadas pranešė apie incidentą oro uosto tarnyboms, sustabdė kilimą, po to išvažiavo iš kilimo ir tūpimo tako. Tada keleiviai išlaipinti iš lėktuvo per pripučiamas kopėčias.

  Kaip sakė Šeremetjevo oro uosto valdybos atstovai, tarnyba nedelsdama sureagavo ir pradėjo avarinę gelbėjimo operaciją.

  Iš viso lėktuve buvo 173 keleiviai, iš jų 11 vaikų ir šeši įgulos nariai. Visi jie buvo nugabenti į F terminalą, iškrautas registruotas ir rankinis bagažas.

  Pačios oro linijos teigimu, evakuacijos priežastis buvo keistas kvapas lėktuve. Vėliau pilotas suorganizavo rezervinį skrydį "Boeing 737-800W" keleiviams, tačiau pagal "RIA Novosti" šaltinį, 28 žmonės atsisakė skrydžio. Lėktuvas pakilo 05:34 Maskvos laiku (sutampa su Lietuvos).

  Avarijos aplinkybės tiriamos.

  Dar šia tema

  JAV aviacijos kompanija "Boeing" atnaujino programinę įrangą
  Maskvos oro uoste avariniu būdu nusileido "Boeing 737"
  Daugiau nei 400 pilotų kreipėsi į teismą dėl "Boeing 737 MAX" defektų slėpimo
  Tegai:
  ekstremali situacija, lėktuvas, Boeing, Rusija

  Svarbiausios temos