16:21 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  99

  Nuo metų pradžios Krymo pusiasalyje ilsėjosi daugiau nei 3,3 milijono turistų

  VILNIUS, liepos 31 — Sputnik. Krymas, kaip turistų lankoma vieta, tampa vis populiaresnis, o tam ypač didelę įtaką daro pigūs lėktuvų bilietai, dienraštyje "Rzeczpospolita" rašo lenkų žurnalistė Ivona Trusevič.

  Pasak jos, mažas pajamas gaunantys rusai poilsiui pasirenka pusiasalį. Žurnalistės skaičiavimais, lėktuvo bilietų kaina sumažėjo pusantro karto, o pats poilsis — vidutiniškai ketvirtadaliu, ir tai daro teigiamą poveikį Krymo populiarumo augimui.

  Ji pridūrė, kad lėktuvų bilietų kainos ypač sumažėjo dėl reaktyvinio kuro kainų įšaldymo ir valstybės subsidijų, taip pat padidėjus užsakomųjų reisų skaičiui, vis daugiau ir daugiau skrydžių, pavyzdžiui, iš Sibiro, vykdoma apeinant Maskvos aviacijos mazgą.

  Anksčiau poilsio Kryme populiarumo augima sbuvo užfiksuotas respublikos parlamento Sanatorijų-kurorto komplekso ir turizmo komitete.

  Pasak komiteto pirmininko Aleksejaus Černyako, nuo metų pradžios pusiasalyje ilsėjosi daugiau nei 3,3 milijono turistų, tai yra 11 procentų daugiau nei tuo pačiu 2018 metų laikotarpiu. 62 procentai visų turistų į Krymą atvyksta per Krymo tiltą.

  Dar šia tema

  Rusijos deputatas: Krymas atviras masiniam turistų srautui iš JAV
  Kompanija iš Bahreino investuos į Krymą 500 mln. eurų
  Rytinė mankšta, šypsenos ir jūra: kaip Kryme ilsėtasi sovietmečiu
  Tegai:
  turistai, Krymas

  Svarbiausios temos