04:42 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  1123

  Pranešama, kad jau beveik šešis mėnesius Gorbačiovas gyvena ligoninėje

  VILNIUS, rugpjūčio 10 — Sputnik. Buvusio TSRS vadovo Michailo Gorbačiovo sveikatos būklė yra "labai prasta", sakė žurnalistas Aleksejus Venediktovas televizijos kanalo "NAŠ" eteryje.

  "Su galva viskas gerai, bet jis labai sunkiai vaikšto, susikaupė daugybė ligų — jam jau 88 metai. Pastaruosius dvejus metus yra labai blogai: jis jau beveik šešis mėnesius gyvena ligoninėje", — teigė Venediktovas.

  Žurnalistas pridūrė, kad buvęs TSRS lyderis retkarčiais kviečia jį susitikti restorane ir jis negali atsisakyti.

  "Gydytojui rekomendavus, mes geriame alų. Michailas Sergejevičius dabar geria alų. Anksčiau gerdavome degtinę", — sakė Venediktovas.

  Be to, jis pabrėžė, kad Gorbačiovas seka naujienas per planšetinį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Buvęs prezidentas taip pat sužinojo apie televizijos serialą "Černobylis", kurio, pasak žurnalisto, jis nežiūrėjo, nes "jam sunku".

  Michailas Gorbačiovas — buvęs Tarybų Sąjungos valstybės veikėjas. Jis buvo aštuntasis ir paskutinis Sovietų Sąjungos lyderis, ėjęs TSRS Komunistų partijos generalinio sekretoriaus pareigas nuo 1985 iki 1991 metų.

  Iki pat TSRS žlugimo jis ėjo šias valstybės vadovo pareigas. Gorbačiovas yra vienintelis generalinis sekretorius, per visą TSRS istoriją gimęs po Spalio revoliucijos.

  Dar šia tema

  Gorbačiovas oficialiai pakviestas į Sausio 13-osios bylą
  Gorbačiovas neketina dalyvauti Sausio 13-osios bylos procese
  Gorbačiovas pareiškė, kad šaltasis karas net nebuvo pasibaigęs
  Gorbačiovas paragino Rusiją ir JAV "sustoti ir pagalvoti"
  Tegai:
  Michailas Gorbačiovas

  Svarbiausios temos