00:21 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  67

  Incidentas, kuris vos nepasiglemžė daugiau nei 200 žmonių gyvybių, įvyko praėjusį ketvirtadienį

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Nuspręsta sunaikinti "Ural Airlines" lėktuvą "Airbus" 321, avariniu būdu nusileidusį kukurūzų lauke, netoli Maskvos, oro transporto bendrovės spaudos tarnyba trečiadienį pranešė RIA Novosti.

  "Taip, Sergejus Nikolajevičius (Skuratovas, skrydžių bendrovės generalinis direktorius) tai pasakė dar pirmą dieną", — sakė tarnybos atstovė, atsakydama į klausimą, ar lėktuvas tikrai nėra tinkamas naudoti ir bus sunaikintas.

  Incidentas, kurį žiniasklaida pavadino "stebuklu kukurūzų lauke", įvyko praėjusį ketvirtadienį ir vos nepasiglemžė daugiau nei 200 žmonių gyvybių. Lėktuvas išskrido iš Žukovskio oro uosto ir 20-30 metrų aukštyje susidūrė su žuvėdrų pulku, kurie pateko į variklius, dėl ko sutriko jų darbas.

  Šioje situacijoje, pasak Federalinės oro transporto agentūros vadovo Aleksandro Neradko, lakūnai priėmė "vienintelį teisingą sprendimą" — nutupdyti lėktuvą ten pat, kukurūzų lauke. Nusileidimas buvo sėkmingas, niekas nežuvo, gaisro buvo išvengta, nors lėktuvo bakas buvo pilnas.

  Kaip pažymėjo RIA Novosti apklausti ekspertai, lakūnams pasisekė su kukurūzais, kurie užtikrino slydimą ir sumažino kibirkščių riziką. Vėliau prezidentas Vladimiras Putinas abiem lakūnams suteikė Rusijos didvyrių titulą, o likusiems įgulos nariams įteiktas Drąsos ordinas.

  Dar šia tema

  Maskvos srityje dėl variklyje kilusio gaisro avariniu būdu nusileido lėktuvas
  Kremlius atsakė į klausimą dėl A321 pilotų apdovanojimo
  Lėktuvo A321 įgula papasakojo apie avarinį nusileidimą kukurūzų lauke
  Tegai:
  sėkmė, lėktuvas, avarinis nusileidimas, Maskva, Rusija

  Svarbiausios temos