00:14 2020 Gegužės 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0991
 • RUB78.1096
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  107

  Maistas yra paruošiamas iš anksto, jis atvežamas į lėktuvą uždaruose konteineriuose

  VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Buvęs Rusijos pagrindinio lėktuvo vadovas, asmeninis pirmųjų Rusijos asmenų pilotas Vladimiras Fedoruškinas per NTV kanalą laidoje "Naujos Rusijos sensacijos" papasakojo, kaip ruošiamas maistas Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

  Trijų brolių uolos Avačinsko įlankoje, Kamčatkoje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Пирагис

  Anot Fedoruškino, visi Kremliaus pietūs yra paruošiami iš anksto, jie į lėktuvą atvežami uždaruose konteineriuose. Skrydžio palydovai atidaro konteinerius ir šildo maistą.

  "IL-96 yra du aukštai, pirmame aukšte virtuvė ir joje dirbanti stiuardesė. Ji ir atneša prezidentui valgyti", — aiškino pilotas.

  Pasak jo, kartais prezidentas būna nelabai patenkintas patiektu maistu.

  "Būdavo atvejų, kai Vladimiras Vladimirovičius sakydavo: "Vėl tas maistas!" Jis norėjo kažko skanesnio, aštresnio. Nuobodu. Ne, jis išreikšdavo ne nepasitenkinimą, tiesiog neturėdavo apetito. Pirmieji valstybės asmenys skrydžio metu valgo labai mažai. Jei skrydis ilgas, tuomet kitas reikalas", — sakė pilotas.

  Jis taip pat atskleidė, kad kelionių į užsienį metu prezidento maistu pasirūpina žmonės, kurie iš anksto keliauja į tą šalį, perka ten maistą ir ruošia jį į kelionę atgal.

  Dar šia tema

  Putinas išvadino kvailiais tuos, kurie laiko Tolimuosius Rytus balastu — video
  Putinas pajuokavo, iki kokio amžiaus galima likti politikoje
  Putinas pajuokavo apie svetimą uošvę
  Tegai:
  lėktuvai, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos