14:35 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Pasak Rusijos banko vadovo, klausimas, kuri iš dviejų problemų kelia didesnį galvos skausmą, yra retorinis

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Pinigų stygius ir jo perteklius — tai dvi pagrindinės gyvenimo problemos, o klausimas, kas sukelia didesnį galvos skausmą, — retorinis, kalbėjo "Sberbank" vadovas Hermanas Grefas, kalbėdamas plenarinėje Maskvos finansų forumo sesijoje, praneša RIA Novosti.

  "Gyvenime yra dvi pagrindinės problemos — pinigų trūkumas ir jų perteklius. Klausimas, kas sukelia didesnį galvos skausmą — retorinis", — teigė didžiausio Rusijos banko vadovas.

  Savo ruožtu sesijos moderatorius pajuokavo, kad kai apie tai kalbėjo "Sberbank" vadovas, "žmonės krūptelėjo".

  "Bankininkystėje turime dvi problemas — likvidumo trūkumą ir perteklinį likvidumą, o kuri iš jų blogiausia, taip pat yra didelis klausimas", — bandė jį nuraminti Grefas.

  RIA Novosti žiniasklaidos grupė "Rossija segodnia" yra Maskvos finansų forumo informacinė partnerė. Renginio dienomis RIA Novosti parodų centras veikia "Manežo" centrinėje parodų salėje, o verslo komunikacijos ir poilsio zonoje renginio dalyviai plazminėse panelėse gali perskaityti aktualiausias ekonomikos ir finansų naujienas, kurias paruošė naujienų agentūros redakcija.

  Dar šia tema

  Lietuva perka didelę Rusijos SGD partiją, rašo žiniasklaida
  Ekspertai paaiškino, kaip atpažinti telefoninį sukčių
  "Gazprom" suplanavo du didelius projektus Baltijos šalyse
  Tegai:
  gyvenimas, bankas, Rusija

  Svarbiausios temos