05:52 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Aktyvistai yra priversti ieškoti naujų namų savo globotiniams, tačiau Lietuvos pilietis neleido jiems įsikurti šalia savo sklypo

  VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Kaliningrado srityje stambių šunų prieglaudos savininkai iš Lietuvos piliečio sulaukia grasinimų nunuodyti šunis.

  Apie savo problemą aktyvistai papasakojo socialinio tinklo "Vkontakte" grupėje "Pagalba benamiams gyvūnams "Padėsime kartu".

  Kaliningrado aviganių ir didelių šunų prieglaudos savanoriai yra priversti palikti anksčiau nuomotą žemės sklypą ir išvežti gyvūnus iki mėnesio pabaigos. Todėl dabar jie ieško naujų namų savo globotiniams.

  "Ilgą laiką mes tylėjome, bandėme išspręsti problemą, bet jau nėra jėgų, o laikas bėga. Vienintelė didelių ir milžiniškų šunų prieglauda yra ant uždarymo slenksčio, mums nėra kur eiti! 80 mūsų globotinių liko be namų", — rašo savanoriai.

  Be to, savanoriai ne kartą yra girdėję iš Lietuvos piliečio, kuris taip pat gyvena nuomojamame sklype, grasinimus nunuodyti visus šunis.

  Aktyvistams kilo problemų tada, kai pagrindinis nuomininkas ir teritorijos, kurioje yra prieglauda, savininkas nusprendė plėstis ir paprašė savanorių palikti žemę.

  "Atrodė, kad buvo rastas problemos sprendimas, ir aš daliai šunų išnuomojau kaimyninį sklypą, tiesiog už mūsų tvoros, tačiau jie ir čia mums nedavė ramybės. Vienas iš pagrindinio nuomininko darbuotojų, Lietuvos pilietis, gyvenantis vienoje teritorijoje su mumis, pamatęs, kad mes už tvoros statome būdas, pažadėjo nunuodyti šunis! Tada, reaguodamas į mūsų pasipiktinimą, paskambino savininkas ir mes buvome išvaryti", — sakė Tatjana Savina, viena iš aktyvistų, pažymėdama, kad Lietuvos piliečio grasinimai kartojosi ne kartą.

  Dabar savanoriai ieško tinkamo sklypo ar apleisto kaimelio.

  Dar šia tema

  Lietuvis bandė neteisėtai parduoti pelėdas internetu
  Sulaikytas Odesos viešbučio, kuriame per gaisrą nukentėjo lietuvis, savininkas
  Kas trečias lietuvis negali sau leisti atostogauti užsienyje
  Tegai:
  šunys, Kaliningradas, lietuvis

  Svarbiausios temos