22:32 2020 Spalio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1727
 • RUB92.3025
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  81

  Pasak Buriatijos vidaus reikalų ministerijos, vyras buvo ieškomas už Jakutijoje padarytą nusikaltimą. Jis įtariamas ekstremistų bendruomenės organizavimu

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. "Šamanas" Aleksandras Gabyševas, kuris vyko iš Jakutijos į Maskvą, buvo išsiųstas į vietinę psichiatrijos kliniką. Apie tai pranešė regioninės Sveikatos apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

  Ministerija teigė, kad vyrą apžiūrėjo specialistai. Visų pirma, ekspertai pasikalbės su Gabyševu ir išsiaiškins jo gyvenimo ir būklės detales.

  "Jei šis pacientas turi patologijų, mes esame pasirengę suteikti kvalifikuotą medicinos pagalbą. Prireikus galime įtraukti socialines tarnybas", — teigiama pranešime.

  Anksčiau Aleksandras Gabyševas, vadindamas save "šamanu-kariu", išvyko iš Jakutijos į Maskvą. Vyras buvo sulaikytas rugsėjo 19 dieną federalinės automagistralės M-53 202-ame kilometre.

  Vyras keliavo iš Jakutijos į Maskvą tariamai "ištremti Putiną".

  Kaip pažymėjo Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas, Kremlius nežino išsamios informacijos apie bylą. Peskovas patarė kreiptis į šalies valdžią ir policiją.

  Žiniasklaida pranešė, kad nepatenkinti rinkimais Buriatijoje, "šamano" pasekėjai surengė mitingus Ulan Udėje. Dabar jis įtariamas ekstremistų bendruomenės organizavimu.

  Be to, pasak Buriatijos vidaus reikalų ministerijos, jis buvo ieškomas už nusikaltimą Jakutijoje. Kuo tiksliai kaltinamas Gabyševas, ministerija nepranešė.

  Dar šia tema

  Putinas išgėrė taurelę degtinės Dagestane, kaip ir žadėjo prieš 20 metų
  Rusija atskleidė detales apie "nepasiekiamo skridimo nuotolio" raketą
  Šaltinis: Putiną informavo apie "skylės" atsiradimo erdvėlaivyje "Sojuz" priežastis
  Tegai:
  psichikos negalia, psichinė buklė, Vladimiras Putinas, Maskva

  Svarbiausios temos