14:17 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)
  265

  Tarp pasienio kontrolės punktų, per kuriuos užsieniečiai su elektronine viza gali patekti į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį, nėra geležinkelio stočių

  VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. Užsieniečiai negalės atvykti į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį su elektroninėmis vizomis geležinkeliu — tam jie turės kreiptis dėl įprastos vizos. Tai nurodoma RF Užsienio reikalų ministerijos dokumente dėl elektroninių vizų išdavimo į regioną užsieniečiams tvarkos.

  Rusijos užsienio reikalų ministerija paskelbė kontrolinių punktų, per kuriuos nuo spalio 1 dienos su elektroninėmis vizomis bus galima patekti į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį, sąrašą — tarp jų nėra geležinkelio stočių.

  Anot Rusijos užsienio reikalų ministerijos, elektroninės vizos vizitams į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį galioja atvykstant ir išvykstant į Rusijos Federaciją oro, kelių ir vandens transportu, taip pat nenaudojant transporto priemonių tik per šiuos patikrinimo punktus: jūrų kontrolės punktai "Vysockas", "Didysis Sankt Peterburgo uostas" (Jūrų stotis), "Sankt Peterburgo keleivinis uostas"; automobilių kontrolės punktai "Ivangorod", "Torfianovka", "Brusničnoje", "Svetogorskas"; pėsčiųjų patikrinimo punktas "Ivangorod".

  Dėl techninių priežasčių atvykti geležinkeliu su elektroninėmis vizomis šiuo metu nėra galimybės.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas liepą pasirašė dekretą dėl elektroninio vizų režimo įvedimo Sankt Peterburgo ir Leningrado srityje nuo 2019 metų spalio 1 dienos. Rugsėjo pradžioje Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas patvirtino 53 valstybių, kurių piliečiai galės lankytis Leningrado srityje pagal naująją sistemą, sąrašą. Į sąrašą įtrauktos visos ES šalys.

  Nuo 2017 metų su elektronine viza į Tolimųjų Rytų federalinės apygardos teritoriją gali patekti 18 šalių piliečiai. Tarp jų yra Japonija, Kinija, Šiaurės Korėja, Indija, Iranas, JAE, Turkija, Meksika, Singapūras. Neseniai į sąrašą įtrauktas Taivanas.

  2019 metų liepos 1 dieną Rusija pradėjo išduoti nemokamas elektronines vizas į Kaliningrado sritį 53 šalių, tarp jų ir Latvijos, Lietuvos ir Estijos, piliečiams. Tokia viza galioja 30 dienų ir leidžia būti Kaliningrado srityje ne ilgiau kaip aštuonias paras nuo atvykimo. Norint gauti elektroninę vizą, reikia užpildyti prašymą specializuotoje Rusijos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

  Temos:
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)

  Dar šia tema

  Apie 10 tūkst žmonių per mėnesį gavo e-vizas į Kaliningradą
  Kaliningradas papasakojo, kaip dalinsis užsienio turistais su Sankt Peterburgu
  Nuo liepos 1 dienos apie 40 tūkst. užsieniečių gavo e-vizą į Kaliningradą
  Estija bijo prarasti dalį turistų iš Suomijos dėl Rusijos
  Tegai:
  geležinkelis, Sankt Peterburgas, elektroninė viza, pasienio kontrolės punktas

  Svarbiausios temos