18:41 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1005
 • RUB68.9032
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (15)
  43

  Oro uoste buvo imtasi visų būtinų techninių bei organizacinių priemonių ir patikrinta įranga, pranešė oro uosto vadovybė

  VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. Sankt Peterburgo tarptautinis Pulkovo oro uostas paskelbė, kad yra pasirengęs priimti keleivius su elektroninėmis vizomis. Apie tai pranešė oro uosto spaudos tarnyba.

  Pažymima, kad oro uoste buvo imtasi visų būtinų techninių ir organizacinių priemonių. Įranga išlaikė reikiamus bandymus.

  Nuo šių metų spalio 1 dienos apsilankyti Sankt Peterburge galės 53 šalių, tarp jų ir Lietuvos, Latvijos ir Estijos, piliečiai.

  Vienkartinė elektroninė viza galioja 30 dienų ir leidžia būti Rusijos teritorijoje ne ilgiau kaip aštuonias paras nuo atvykimo. Be to, turistai turi teisę viešėti tik Sankt Peterburgo ir Leningrado srities ribose.

  Norint gauti elektroninę vizą, reikia užpildyti prašymą specializuotoje Rusijos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

  Anot Rusijos užsienio reikalų ministerijos, elektroninės vizos vizitams į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį galioja atvykstant ir išvykstant į Rusijos Federaciją oro, kelių ir vandens transportu, taip pat nenaudojant transporto priemonių tik per šiuos patikrinimo punktus: jūrų kontrolės punktus "Vysockas", "Didysis Sankt Peterburgo uostas" (Jūrų stotis), "Sankt Peterburgo keleivinis uostas"; automobilių kontrolės punktus "Ivangorod", "Torfianovka", "Brusničnoje", "Svetogorskas"; pėsčiųjų patikrinimo punktą "Ivangorod".

  "Užsieniečiai negalės atvykti į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį su elektroninėmis vizomis geležinkeliu — tam jie turės kreiptis dėl įprastos vizos. Dėl techninių priežasčių atvykti geležinkeliu su elektroninėmis vizomis šiuo metu nėra galimybės", — teigiama pranešime.

  Elektroninis vizų režimas Kaliningrado srityje

  2019 metų liepos 1 dieną Rusija pradėjo išduoti nemokamas elektronines vizas į Kaliningrado sritį. Jas gali nemokamai gauti 53 šalių, tarp jų ir Baltijos šalių bei Lenkijos, piliečiai.

  Naujausiais duomenimis, per du mėnesius elektronines vizas gavo apie 40 tūkstančių užsienio piliečių, tai yra keturis kartus daugiau nei planuota. Dažniausiai dėl vizų kreipiasi Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Estijos gyventojai.

  Kaip pažymėjo Kaliningrado srities gubernatorius Antonas Alichanovas, beveik pusė visų, gavusiųjų vizas, yra Lietuvos piliečiai.

  Temos:
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (15)

  Dar šia tema

  Paraišką dėl elektroninės vizos į Kaliningradą pateikė daugiau nei 4000 žmonių
  Lietuviai galės keliauti po Baltarusiją be vizos
  Kaliningradas paaiškino, kodėl lietuviai dažniau nei kiti kreipiasi dėl vizos
  Tegai:
  Lietuva, elektroninė viza, Sankt Peterburgas

  Svarbiausios temos