16:40 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  137

  Rusijos bendrovė "Uraltransmaš" skelbia, kad šiuo metu modernizuoja devintajame dešimtmetyje sukurtą, bet vis dar laikomą vienu galingiausių pasaulyje, ginklą

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Rusijos bendrovė "Uraltransmaš" paskelbė galingo savaeigės patrankos "Malka" ir minosvaidžio "2C4 Tiulpan" modernizavimą, RIA Novosti informavo Rusijos korporacijos "Uralvagonzavod" (UVZ) spaudos tarnyba.

  Aviacijos gamykla, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кряжев

  203 mm "Malke" pakeistos pavarų dėžės, paskirstymo mechanizmai ir maitinimo blokai. Be to, atnaujinta įranga: vidaus ryšio, duomenų priėmimo ir apdorojimo, radijo stoties įrangos, prieštankinės apsaugos sistemų prietaisų sistema ir stebėjimo įtaisai.

  "2C4 Tiulpan" minosvaidyje buvo sumontuotos naujos ryšių sistemos, kurios leis ginklui veikti vienoje taktinių jungčių sistemoje, taip pat modernūs stebėjimo įtaisai, instrumentų kompleksas, radijo stotis ir ginkluotė.

  Pirmieji modernizuoti 240 mm savaeigiai minosvaidžiai "Tiulpan" jau naudojami Rusijos sausumos pajėgose.

  2S7M "Malka" yra modernizuota 2C7 "Pion" patrankos versija, sukurta devintajame dešimtmetyje ir vis dar laikoma vienu galingiausių ginklų pasaulyje.

  Šis ginkluotės tipas skirtas smūgiuoti į priešo taikinius ir objektus gynybos gilumoje už fronto linijos.

  Patranka gali šaudyti aktyviais reaktyviniais šaudmenimis.

  Tačiau pagrindinis šio ginklo pranašumas yra galimybė naudoti sviedinius ir cheminius sviedinius, gebančius veiksmingai naikinti gelžbetonines dangas, taip pat specialius šaudmenis su branduoliniu užtaisu.

  Dar šia tema

  NI paskelbė Rusijos ginkluotę, kuri "užkariaus visą pasaulį"
  Rusija atskleidė detales apie "nepasiekiamo skridimo nuotolio" raketą
  Rusija pirmą kartą išbandė sparnuotąją raketą "Oniks" — video
  Tegai:
  ginkluotė, Rusija

  Svarbiausios temos