07:29 2019 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7798
  Sankt Peterburgas, archyvinė nuotrauka

  Rusijos ambasadorius Estijoje atskleidė, kas negalės gauti elektroninės vizos

  CC0 / Pixabay
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (14)
  50

  Prieš metus Rusijos užsienio reikalų ministerija paskelbė, kad Maskva uždraudė daugelio ypač rusofobiškai nusiteikusių Estijos politinių ir visuomenės veikėjų atvykimą, reaguodama į šalies priimtą vadinamąjį Magnickio sąrašą

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Rusijos į "juodąjį sąrašą" įtraukti Estijos ir kitų šalių piliečiai negaus elektroninės vizos apsilankyti Sankt Peterburge ir Leningrado srityje, sakė Rusijos ambasadorius Taline Aleksandras Petrovas. Apie tai praneša naujienų agentūra RIA Novosti.

  "Yra kategorija žmonių, kuriems tiesiog draudžiama atvykti į mūsų šalį. Tai taikoma ir tiems, kas nori gauti elektroninę vizą", — leidiniui "Postimees" sakė Petrovas.

  2018 metų birželio mėnesį Rusijos užsienio reikalų ministerija paskelbė, kad Maskva uždraudė daugelio ypač rusofobiškai nusiteikusių Estijos politinių ir visuomenės veikėjų atvykimą, reaguodama į šalies priimtą vadinamąjį Magnickio sąrašą. Į "juodąjį sąrašą" įtraukta 20 kaimyninės valstybės piliečių.

  Anksčiau buvo pranešta, kad elektroninis vizų režimas nuo spalio 1 dienos taikomas 53 valstybių, įskaitant visas ES šalis, piliečiams, norintiems aplankyti Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį. Remiantis Rusijos užsienio reikalų ministerijos sprendimu, elektroninė viza bus išduodama užsienio valstybių piliečiams pagal prašymą, kurį jie užpildys ministerijos tinklalapyje ne vėliau kaip prieš keturias dienas iki atvykimo į Rusiją.

  Tokios vizos galiojimo laikas yra iki 30 kalendorinių dienų, o šalyje leidžiama būti ne ilgiau kaip aštuonias paras.

  Anot Sankt Peterburgo turizmo plėtros komiteto, nuo to laiko, kai regione buvo įvestas elektroninis vizų režimas, užsienio šalių piliečiai pateikė apie 3,5 tūkst. paraiškų išduoti elektronines vizas, kad galėtų apsilankyti Sankt Peterburge ir Leningrado srityje. Daugiausia paraiškų sulaukta iš Estijos gyventojų.

  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
  © Sputnik /
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį

   

   

  Temos:
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (14)

  Dar šia tema

  Kaliningrade įgyvendinamas elektroninių eilių pasienyje projektas
  ES piliečiai su nemokama elektronine viza galės lankytis Sankt Peterburge
  Užsieniečiai negalės traukiniu atvykti į Sankt Peterburgą su elektronine viza
  Tegai:
  Maskva, Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM)

  Svarbiausios temos