13:34 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas praleido atostogas Tuvoje

  Paaiškėjo, kaip Putinas švęs 67-ąjį gimtadienį

  © Sputnik / Алексей Никольский
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  91

  Rusijos vadovas švęs savo gimtadienį su artimaisiais — jis ne visada turi tokią galimybę, nes periodiškai ši data sutampa su svarbiais susitikimais tarptautiniu lygiu

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pasakojo, kaip Rusijos vadovas švęs savo gimtadienį, praneša RIA Novosti.

  Pirmadienį, spalio 7 dieną, Putinui sukaks 67 metai.

  Kaip penktadienį papasakojo Peskovas, Rusijos vadovas savo gimtadienį švęs gamtoje artimiausių žmonių rate. Panašiu būdu, beje, Putinas šventė savo ankstesnį gimtadienį.

  Rusijos lyderiui ne visada pavyksta praleisti savo gimtadienį su šeima ir artimaisiais, kartais ši data sutampa su įvairiais susitikimais, kai kurie jų taip pat vyksta užsienyje. Pavyzdžiui, 2017 metais Putinas tą dieną dalyvavo operatyviniame susitikime su Rusijos saugumo tarybos nariais ir telefonu kalbėjosi su kelių šalių prezidentais. O 2013 metais jis buvo Balio saloje, kur dalyvavo Azijos ir Ramiojo vandenyno bendradarbiavimo viršūnių susitikime.

  Prieš trejus metus Putinui pavyko atšvęsti gimtadienį su šeima, o 2014 metais jis pirmą kartą per metus pasiėmė poilsio dieną ir išskrido į Sibiro taigą. Po dviejų dienų, kalbėdamas Sporto plėtros tarybos posėdyje, prezidentas papasakojo, kad prisivaikščiojo po kalnus ir dabar jam skauda kojas.

  Dar šia tema

  Kaip atostogauja Rusijos prezidentas Putinas
  Videofaktas: kaip Putinas praleido atostogas Tuvoje
  Rusijos vadovo atstovas spaudai pasakojo, kaip Putinas leidžia laisvalaikį
  Tegai:
  Dmitrijus Peskovas, gimtadienis, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos