19:35 2019 Lapkričio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Dujų ir naftos gavybos platforma, archyvinė nuotrauka

  Rusijoje bus sukurta įranga dujų gavybai Argentinoje

  © Depositphotos
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Rusijos ir Argentinos bendrovės pasirašė ketinimų memorandumą ir susitarė, kad Rusijos gamykla surinks specialų 70 tonų kraną, skirtą gavybos darbams "Vaca Muerta" telkinyje

  VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Rusijos bendrovė parengs specialią įrangą darbui didžiausiame skalūnų naftos ir dujų telkinyje "Vaca Muerta", Argentinoje, naujienų agentūrai RIA Novosti pranešė Olesia Kazakova, "World Business Partners Argentina" vadovė, atstovaujanti daugelio Rusijos ir Argentinos įmonių interesams.

  Kovo mėnesį Rusijos specializuotos įrangos gamintojai lankėsi Santa Fė provincijoje. Rugsėjį Maskvoje vyko abipusė Argentinos įmonių verslo misija dėl bendrų įmonių kūrimo, kurią surengti padėjo asociacijos "Rosspetsmash" specializuotos įrangos eksporto vadovas Igoris Satajevas ir Pramonės ir prekybos ministerijos profilinio departamento direktorė Marija Jelkina.

  Galičo kranų gamykloje apsilankė didžiosios komunalinės įrangos gamintojos "Scorza Argentina" vadovybė ir savininkai. Šiuo metu "Scorza" planuoja plėsti savo verslą ir vystyti naftos ir dujų sektorių.

  "Šiuo metu pagrindinis prioritetinis verslas Argentinoje yra naftos ir dujų sektorius, ir šiuo atžvilgiu įmonės skuba įvairinti savo verslą ir kas kartą vis labiau domisi specializuota įranga, naudojama tokiuose dideliuose projektuose kaip naftos gavyba", — teigė Kazakova.

  "Bendrovės pasirašė ketinimų memorandumą ir susitarė, kad Rusijos gamykla surinks specialų 70 tonų kraną, skirtą gavybos darbams "Vaca Muerta" telkinyje", — pridūrė ji ir paaiškino, kad planuojamas ir krano pristatymas bei aptartos bendros gamybos Argentinoje perspektyvos.

  Tikimasi Rusijos kompanijos atstovų atsakomojo vizito į Argentiną.

  Dar šia tema

  Lenkija atvira "Gazprom" siūlymams dėl dujų tiekimo
  Bundestago deputatas pareiškė, kad Vakarai nori išstumti Rusiją iš dujų rinkos
  Rusija pasiūlė pratęsti dujų tranzito per Ukrainą sutartį
  "Amber Grid" dalyvaus vystant Europos "žaliųjų" dujų kilmės garantijų mainų sistemą
  Tegai:
  Argentina, Rusija

  Svarbiausios temos