17:59 2019 Gruodžio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  JAV prezidentas Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

  Kremlius pakomentavo Trampo pareiškimą apie norą sutarti su Rusija

  © AP Photo / Evan Vucci
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Pasak Rusijos prezidento atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo, jie girdėjo garsiąsias Trampo frazes apie tai, kad galima sutarti su Rusija, tačiau šių žodžių prasmės atskleisti nepavyko iki šiol

  VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. JAV prezidento Donaldo Trampo žodžiai apie norą sutarti su Rusija prasilenkia su realybe, deja, tai galima konstatuoti, antradienį žurnalistams sakė Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

  Atsakydamas į klausimą, kaip Kremlius priima Trampo kritiką spaudoje dėl draugiško požiūrio į Rusiją, Peskovas pažymėjo, kad Trampas iš tikrųjų pateikė labai konstruktyvias mintis apie bendradarbiavimą su Rusijos Federacija ir "didelį mūsų santykių remontą".

  "Mes girdėjome garsiąsias jo frazes apie tai, kad galima sutarti su Rusija. Šių žodžių — "sutarti su Rusija" — prasmė dar neatskleista iki šiol. Neaišku, ką tai reiškia, nes mūsų santykių realybė, deja, labai prieštarauja šiems prezidento Trampo teiginiams. Deja, tai galima konstatuoti", — sakė Peskovas žurnalistams.

  Taip pat jis paaiškino, kad Kremlius atsargiai žiūri į įvairias publikacijas apie tai, kad JAV prezidentas pasakė tuos ar kitus žodžius, "nes ši informacija nėra susijusi su oficialiais šaltiniais". Taip pat Peskovas pažymėjo, kad šio Trampo žodžių neatitikimo tikrovei priežastis gali paaiškinti politologai ir analitikai.

  "Ten [JAV — Sputnik] labai sudėtingi procesai, prieštaringi, su tuo amerikiečiams patiems reikia aiškintis, mes turime pakankamai savų reikalų", — apibendrino Peskovas.

  Dar šia tema

  Trampas paskelbė JAV pasitraukimą iš "absurdiškų nesibaigiančių karų"
  Žiniasklaida: Trampas pareiškė, kad JAV kuria "neregėtus" naujus ginklus
  Tegai:
  santykiai su Rusija, Donaldas Trampas, Kremlius

  Svarbiausios temos