18:54 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)
  52

  Iš bendro žmonių, kertančių Rusijos sieną su elektroninėmis vizomis, skaičiaus per savaitę, daugiau nei pusė buvo Estijos gyventojai

  VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Praėjusią savaitę Estijos piliečiai su elektronine viza kirto Sankt Peterburgo ir Leningrado srities sieną maždaug tris šimtus kartų, praneša "TASS" su nuoroda į federalinę saugomo tarnybą regione.

  Iš viso per savaitę Rusijos siena buvo kirsta apie 650 kartų į abi puses.

  Dar 19 užsieniečių nebuvo įleisti į Rusiją dėl dokumentuose rastų klaidų.

  Kaip pranešama, dauguma žmonių atvyko ir išvyko į Estiją. Elektroninės vizos turėtojai šios valstybės sieną kirto 286 kartus. Elektroninės vizos turėtojai iš Latvijos ir Lietuvos kirto sieną beveik tiek pat kartų — atitinkamai 76 ir 75 kartus.

  Elektroninė viza taip pat populiari tarp Suomijos, Vokietijos, Lenkijos ir Kinijos piliečių. Po vieną kartą per pirmąją savaitę piliečiai iš Vengrijos, Danijos, Indijos, Airijos, Ispanijos, Nyderlandų, Čekijos ir Japonijos kirto sieną su elektronine viza.

  Nuo šių metų spalio 1 dienos apsilankyti Sankt Peterburge su elektronine viza gali 53 šalių, tarp jų ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos, piliečiai.
  Vienkartinė viza išduodama nemokamai ir galioja 30 dienų. Rusijos teritorijoje užsienio piliečiai gali būti ne ilgiau kaip aštuonias paras. Jie turi teisę keliauti tik Peterburgo ir Leningrado srities ribose.

  Dokumentas įforminamas ne vėliau kaip likus keturioms dienoms iki numatytos atvykimo datos.

  Vasarą panašus režimas buvo įvestas Kaliningrado srityje. Naujausiais duomenimis, daugiau nei 40 tūkstančių užsieniečių gavo elektronines vizas aplankyti regioną. Dažniausiai paraiškas dokumentams gauti pateikė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Estijos piliečiai.

  Temos:
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)

  Dar šia tema

  Vizos pagal naujas taisykles: ką Peterburgas darys su užsieniečių antplūdžiu?
  Paraiškas dėl e-vizų į Sankt Peterburgą pateikė daugiau nei 3000 užsieniečių
  Elektroninėmis vizomis Rusija grąžina Baltijos šalis į savo orbitą
  Tegai:
  elektroninė viza, Sankt Peterburgas, Estija

  Svarbiausios temos