05:59 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  29

  Maskva ir Pekinas gavo patvirtinimą, kad JAV, be to, nemažai Vakarų šalių, nepaisant pareikšto įsipareigojimo gerbti šalių suverenitetą ir paremti nesikišimo politiką, kišosi į Rusijos ir Kinijos vidaus reikalus

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Maskva ir Pekinas konstatavo Vakarų šalių, visų pirma JAV, kišimosi į Rusijos ir Kinijos vidaus reikalus faktus, penktadienį žurnalistams pareiškė oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Zacharova surengė konsultacijas su Informacijos departamento direktoriumi, oficialiu Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovu Hua Čunjiniu, kurios buvo skirtos kišimosi į suverenių valstybių vidaus reikalus problematikai ir šios problemos informaciniam aspektui.

  "Mes jau konstatavome politinių pareiškimų, kurie buvo paskelbti šių metų vasarą, pavidalu, kad matome "vieno meistro" ranką tiek Rusijos, tiek Kinijos teritorijoje kišimosi į vidaus reikalus kontekste", — Rusijos žurnalistams pasakė Zacharova.

  Ji pažymėjo, kad Maskva ir Pekinas po to padarė labai didelį darbą, apėmusį atitinkamų informacinių medžiagų analizę.

  "Apskritai, mes pasidalinome nuomonėmis apie tai, kad pirminiai mūsų pareiškimai buvo patvirtinti, jie rado savo akivaizdų patvirtinimą, už šito stovi iš tikrųjų mūsų kolegos iš Vakarų, pirmiausia JAV, taip pat šalys, kurias mes sąlyginai vadiname tokiais kolektyviniais Vakarais", — sakė Rusijos URM atstovė.

  Ji pridūrė, kad, "deja, čia dalyvauja nemažai Vakarų šalių, nepaisant jų pareikšto įsipareigojimo gerbti šalių suverenitetą ir paremti nesikišimo politiką.

  "Dar kartą sakau, kad mes pasidalinome konkrečiais pavyzdžiais ir konkrečia medžiaga ir priėjome prie išvados, kad braižas yra ta pats", — pabrėžė Zacharova.

  Dar šia tema

  Zacharova patarė JAV negąsdinti Rusijos sankcijomis
  Rusijos URM kaltina JAV pradėjus vizų karą
  Tegai:
  JAV, Kinija, Rusija, Marija Zacharova

  Svarbiausios temos