12:35 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  49

  Taip pat buvo konfiskuotos ir sunaikintos prekės, importuotos į Rusiją iš kitų ES šalių, tarp jų ir iš Latvijos bei Estijos

  VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Pskove "Niva" rinkoje buvo konfiskuota 32,6 kg pieno ir mėsos produktų, pagamintų ES šalyse. Apie tai pranešė "Rosselchoznadzor" biuro spaudos tarnyba Sankt Peterburge, Leningrado ir Pskovo srityse.

  Departamento darbuotojai kartu su muitininkais surengė reidą, kurio metu trijose vietose rado sankcionuotų produktų: sviesto, sūrio, dešros ir dešrelių. Ženklinimo etiketėse Lietuva, Estija, Latvija, Lenkija, Ispanija, Vokietija ir Bulgarija buvo nurodytos kaip gamintojos.

  Visi konfiskuoti produktai sudeginti.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Vladimiro srityje, Strunino mieste, iš individualaus verslininko konfiskuotas sūris iš ES, kurio importas Rusijos Federacijos teritorijoje yra draudžiamas. Iš viso buvo konfiskuotos devynios rūšys, kurių bendras svoris siekė 17 kilogramų. Tarp sankcionuotų produktų buvo ir lietuviškas sūris "Prussia".

  Draudžiamos prekės buvo konfiskuotos ir utilizuotos.

  2014 metais Maskva įvedė embargą maisto produktams — draudimą importuoti tam tikrų rūšių žemės ūkio produktus, žaliavas ir maistą iš šalių, kurios prisijungė prie antirusiškų sankcijų. Kalbama apie JAV, ES šalis, Kanadą, Australiją ir Norvegiją. Nuo 2016 metų — ir Ukrainą.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad šalis yra pasirengusi panaikinti embargą, jei Europos partneriai pasielgs taip pat. Maskva ne kartą pabrėžė, kad mano, jog kalbėti sankcijų kalba yra neproduktyvu.

  Dar šia tema

  Rusijoje konfiskuotos kelios dešimtys lietuviškos mėsos ir pieno produktų
  Vokietijoje nuo užkrėstos dešros mirė du žmonės
  Tegai:
  sankcijos, sūris, Lietuva, Rusija

  Svarbiausios temos