19:50 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0964
 • RUB72.1052
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Baltijos laivyno įgula objektą apžiūrėjo naujausia įranga, išsamesnis patikrinimas bus atliktas vėliau

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Baltijos laivyno minų tralerio "Aleksandras Obuchovas" įgula Baltijos jūros dugne atrado Antrojo pasaulinio karo laikų povandeninį laivą, praneša RIA Novosti.

  Baltijos karinio laivyno Vakarų karinės apygardos spaudos tarnybos informacijos palaikymo skyriaus viršininkas, pirmojo rango kapitonas Romas Martovas teigė, kad povandeninis laivas buvo aptiktas per minų paieškos pratybas. Povandeninis laivas nuskendęs 60 metrų gylyje netoli Aistmarių nerijos, Kaliningrado srityje.

  Martovas pažymėjo, kad povandeninio laivo apžiūra buvo atlikta naudojant naujausią įrangą — povandeninio sonaro stotį "Alexandrit".

  Jis taip pat papasakojo, kad jau suplanuoti veiksmai išsamiai povandeninio laivo apžiūrai. Tačiau jie tiesiogiai priklausys nuo oro sąlygų.

  "Aleksandras Obuchovas" yra unikalus minų traleris su didžiausiu pasaulyje korpusu, pagamintu iš monolitinio stiklo pluošto, suformuoto vakuuminės infuzijos būdu. Ši technologija Rusijos karinių laivų statybose naudojama pirmą kartą.

  Tegai:
  patikrinimas, Baltijos laivynas

  Svarbiausios temos