15:02 2019 Lapkričio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  MIA Rossija segodnia, archyvinė nuotrauka

  MIA "Rossija segodnia" reikalauja iš Lietuvos interneto portalo atsiprašyti už šmeižtą

  © Sputnik / Владимир Сергеев
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  9210

  "Ekspertai" straipsnyje teigiama, kad žiniasklaidos grupė užsiima "terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu"

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Žiniasklaidos grupės MIA "Rossija segodnia" spaudos tarnyba pavadino Lietuvos naujienų portalo "Ekspertai" tvirtinimą, kad didžiausia Rusijos naujienų agentūra tariamai "užsiima tarptautinio terorizmo finansavimu ar pinigų plovimu", laiko tiesioginiu šmeižtu.

  "Straipsnis tiesiogiai šmeižia "Rossija segodnia", pavojingai klaidina skaitytojus ir kenkia agentūros reputacijai, — teigė "Rossija segodnia" spaudos tarnyba. — Mes reikalaujame nedelsiant viešai atsiprašyti. Esame pasirengę teisme ginti savo teises ir gerą vardą".

  Spalio 30 dieną "Ekspertai" paskelbė pranešimą apie Danijos vyriausybės leidimą dujotiekio "Nord Stream-2" projektui. Kaip naujienos šaltinis straipsnyje buvo nurodyta naujienų agentūra "RIA Novosti", "priklausanti tarptautinei media grupei "Rossiya segodnya", kuri užsiima terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu".

  Šiam lyg tarp kitko paminėtam itin rimtam kaltinimui pateisinti buvo naudojamas tame pačiame portale paviešintas straipsnis apie neįvardinto Lietuvos piliečio gautą laišką iš "Swedbank" su pranešimu apie atsiskaitymų, susijusių su minėta žiniasklaidos grupe, nutraukimą.

  Rusijos žiniasklaidos priespaudos atvejai Baltijos šalyse
  © Sputnik /
  Rusijos žiniasklaidos priespaudos atvejai Baltijos šalyse
  Tegai:
  MIA "Rossija segodnia", šmeižimas, Rusija

  Svarbiausios temos