23:49 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  17

  Rusijos užsienio reikalų ministras pažymėjo, kad iš Rusijos pusės esama pakankamai iniciatyvų, tačiau jos nesulaukia teigiamos reakcijos iš JAV

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad kol kas nepastebima pažangos tarp Rusijos ir JAV dialoge dėl strateginio stabilumo, praneša RIA Novosti.

  "Netrūksta mūsų iniciatyvų, kurios leistų įtraukti mūsų Amerikos partnerius į abipusiškai pagarbų ir lygiavertį dialogą. Tačiau reakcija į šias iniciatyvas kol kas visai neteikia vilčių. Rusijos ir Amerikos dialoge dėl svarbiausios temos — strateginio stabilumo — pažangos dar nėra", — pasakė Lavrovas interviu televizijos kanalui "Rossija 24".

  Interviu fragmentas buvo parodytas televizijos kanalo eteryje.

  "Nepastebima ir dar viena sisteminga iniciatyva, kurią mūsų prezidentas pateikė susitikime su Trampu, turiu omenyje verslo tarybos, kurią sudarytų 5–6 aukščiausių privačių įmonių atstovai iš abiejų pusių, sukūrimą. Jau beveik trejus metus mes tuo užsiimame, kol kas niekas nepavyksta", — pridūrė jis.

  Rusijos ir JAV prezidentai Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas susitarė sudaryti patariamąją verslo tarybą iš abiejų šalių verslo bendruomenių atstovų per susitikimą Helsinkyje.

  Dar šia tema

  Buvęs Prancūzijos premjeras sankcijas Rusijai pavadino betikslėmis
  Jūs laikykitės: kaip NATO ketina gelbėti Baltijos šalis nuo Rusijos
  Baltijos šalys, ramiai miegokit, kol JAV jus "bombarduoja"
  Tegai:
  Sergejus Lavrovas, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos