00:31 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  78

  Užsienio reikalų ministerija nusprendė supaprastinti užsienio turistų atvykimo tvarką į tarp turistų populiariausius miestus

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerija pradėjo rengti įstatymo projektą, pagal kurį elektroninės vizos tvarka galiotų beveik visoje Rusijos Federacijoje teritorijoje, praneša Rusijos ambasados Lietuvoje spaudos tarnyba.

  Užsienio reikalų ministerija siūlo įvesti elektroninę vizą visoms trumpalaikėms (iki 16 dienų) viešnagėms nuo 2021 metų sausio 1 dienos. Jos galiotų visuose populiariuose tarp turistų miestuose.

  Šiuo metu įvažiavimas į Rusiją naudojantis elektronine viza vyksta per Vladivostoko ir Tolimųjų Rytų federalinės apygardos, specialiosios ekonominės zonos Kaliningrado srityje, Sankt Peterburgo ir Leningrado srities kontrolės punktus.

  Elektroninės vizos į Leningrado ir Kaliningrado sritis

  Vienkartinė viza į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį išduodama nemokamai ir galioja 30 dienų. Šis režimas nuo spalio 1 dienos galioja 53 šalių, įskaitant Baltijos valstybių, gyventojams.

  Rusijoje užsienio piliečiai gali išbūti ne ilgiau kaip aštuonias dienas. Su šia viza jie turi teisę keliauti tik po Peterburgą ir Leningrado sritį.

  Panašus režimas buvo įvestas Kaliningrado srityje. Dažniausiai paraiškas dokumentams gauti pateikia Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Estijos gyventojai.

  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
  © Sputnik /
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį

   

  Dar šia tema

  Paraiškas dėl e-vizų į Sankt Peterburgą pateikė daugiau nei 3000 užsieniečių
  Elektroninėmis vizomis Rusija grąžina Baltijos šalis į savo orbitą
  Rusijos ambasadorius Estijoje atskleidė, kas negalės gauti elektroninės vizos
  Elektroninės vizos į Rusiją gali tapti mokamomis po kelerių metų
  Tegai:
  elektroninė viza, Rusija

  Svarbiausios temos