04:25 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Karininko teigimu, nebebus klasikinių formų pozicinio karo, kaip visi įpratė matyti filmuose apie Didįjį Tėvynės karą

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. Karas šiuolaikiškomis sąlygomis išsiskirs dinamiškumu ir tiesioginių didelio masto mūšių išvengimu, pareiškė, Rytų karinės apygardos Amūro bendrojo kariuomenės susivienijimo vadas generolas majoras Sergejus Čebotarevas.

  "Pastarųjų metų ginkluoti konfliktai rodo, kad šiuolaikinis karas išsiskirs dinamiškumu, aukštu technologiškumu, tiesioginių didelio masto mūšių išvengimu. Klasikinių formų pozicinio karo, kaip mes įpratėme matyti iš filmų apie Didįjį Tėvynės karą, greičiausiai, nebus", — tokią nuomonę jis išreiškė interviu Rusijos ginkluotųjų pajėgų laikraščiui "Raudonoji žvaigždė".

  Generolas majoras taip pat papasakojo, kad rengiant Rytų karinės apygardos susivienijimo padalinius naudojami nauji metodai ir formos, tarp kurių yra praktinis greitasis šaudymas ir pratybos vienoje taktinėje aplinkoje pagal vieną planą.

  Be to, padalinys kuria naujus metodus efektyviam snaiperių, šaulių iš granatsvaidžių ir kitų specialybių karių paruošimui, kas leis padaryti maksimalią žalą sąlyginiam priešui.

  Dar šia tema

  Ekspertas: JAV nori atimti iš Rusijos atsakomojo branduolinio smūgio galimybę
  Rusijos gynybos ministerija: branduolinės pratybos nėra nukreiptos prieš kitas šalis
  JAV bando "demonizuoti" Rusijos ir Sirijos įvaizdį, teigia ekspertai
  Jūs laikykitės: kaip NATO ketina gelbėti Baltijos šalis nuo Rusijos
  Tegai:
  karas, Rusija

  Svarbiausios temos