15:02 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  99

  Traukinio bilietais pradėta prekiauti lapkričio 8 dieną. Patys traukiniai pradės kursuoti šių metų gruodžio pabaigoje iš Maskvos ir Sankt Peterburgo

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Pirmąją pardavimo parą keleiviai nusipirko daugiau nei 5 tūkstančius traukinio bilietus į Krymą ir atgal, kurie pradės kursuoti nuo gruodžio 20 dienos, pranešė RIA Novosti su nuoroda į "Grand Service Express" bendrovę, kuri užsiims keleivių pervežimu geležinkeliu iš žemyninės Rusijos per tiltą į Krymą ir atgal.

  Pardavimai pradėti lapkričio 8 dieną, 08:00 val. (07:00 Lietuvos laiku). Bilietus galima įsigyti per "GSE Tickets" mobiliąją programėlę, "grandtrain.ru" svetainę arba geležinkelio bilietų kasose visoje Rusijoje.

  "Pirmą dieną buvo parduota daugiau nei 5 tūkst. bilietų pirmaisiais traukiniais į Krymą ir atgal. Ne mažiau kaip 6 proc. nuo bendro skaičiaus nupirkta vaikams. Populiariausias maršrutas — Maskva-Simferopolis", — rašoma įstaigos pranešime.

  Pažymima, kad dauguma bilietų buvo perkami geležinkelio bilietų kasose. Aktyviausiai bilietus perka Maskvos ir jos srities gyventojai.

  Pirmasis traukinys į Krymą iš Sankt Peterburgo į Sevastopolį išvyks gruodžio 23 dieną. Iš Maskvos į Simferopolį traukiniai pradės kursuoti gruodžio 24 dieną.

  Dar šia tema

  Krymo tiltu paleistas bandomasis traukinys
  Nuo metų pradžios Krymo tiltu pervažiavo 2,5 mln. automobilių
  Statybininkai paskelbė Krymo tilto svorį
  Tegai:
  traukinys, Krymas, Rusija

  Svarbiausios temos