21:55 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  154

  Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas mano, kad tokius spaudos pranešimus sukėlė "kažkieno iš Jungtinių Valstijų noras kovoti"

  VILNIUS, lapkričio 10 — Sputnik. Rusijos politikai NATO pajėgų galimą įvykdyti Kaliningrado užgrobimą palaikė neįmanomu, praneša RIA Novosti.

  Taip parlamentarai pakomentavo kinų portalo "Eastday.com" publikaciją, kurioje teigiama, kad kilus kariniam konfliktui tarp NATO ir Rusijos, aljanso pajėgos per dvi dienas pajėgtų užgrobti Rusijos regioną.

  "Nesulauks"

  Rusijos Federacijos tarybos narys Sergejus Cekovas atsakydamas priminė, kad Didžiojo Tėvynės karo metu Adolfas Hitleris planavo per kelias dienas atsikovoti Sevastopolį.

  "Jei kažkam tai staiga šaus į galvą, nors, aš manau, taip neatsitiks, jiems taip lengvai nepavyks", — pabrėžė jis komentare "RBC".

  Buvęs Rusijos atstovas Vladimiras Lukinas, savo ruožtu, pareiškė, kad nepavydi tokius planus turintiems žmonėms.

  "Apskritai, egzistuoja laisvė pareiškimams, tačiau yra dar toks angliškas išsireiškimas: tyla yra geriau nei žodžiai [angl. "silence is better than words" — Sputnik]", — cituoja jį "RBC".

  "Kvailas scenarijus"

  Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas Rusijos srities užgrobimą taip pat pavadino kvailu scenarijumi.

  "NATO neturi galimybių užgrobti Kaliningrado srities, nerizikuodama sukelti didelį konfliktą. Esu tikras: NATO tai supranta", — rašė jis savo Twitter paskyroje.

  Parlamentaras mano, kad tokius spaudos pranešimus sukėlė "kažkieno iš Jungtinių Valstijų" noras kovoti.

  Užsienio žiniasklaidoje reguliariai pasirodo straipsniai ir tyrimai apie Kaliningrado užgrobimą. Spalį Džeimstauno fondo vyresnysis mokslo darbuotojas Ričardas Hukeris teigė, kad Šiaurės Atlanto aljansas turėtų apsvarstyti galimybę užimti Rusijos eksklavą. Atsakydamas į tai, regiono gubernatorius Antonas Alichanovas pajuokavo, kad Hukerio darbai gali pelnyti "Nebula" premiją, kurią JAV skiria geriausiems mokslinės ir maginės fantastikos rašytojams.

  Dar šia tema

  Makronas įvardijo tris Rusijos raidos scenarijus
  Nausėda sukritikavo Makrono žodžius apie NATO "smegenų mirtį"
  Makronas konstatavo NATO "smegenų mirtį"
  Tegai:
  politikai, Rusija, NATO, Kaliningradas

  Svarbiausios temos