01:14 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  134

  Aktorės vyro draugas pažymėjo, jog augliai buvo sėkmingai pašalinti, jie nepakenkė sveikoms ląstelėms

  VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk yra reabilitacijos centre, o ne klinikoje ar hospise. Apie tai leidiniui "Komsomolskaja pravda" anonimiškai papasakojo artistės vyro Piotro Černyševo draugas.

  "Anksčiau Anastasiją kankino galvos skausmai taip stipriai, kad ji negalėjo miegoti, tačiau dabar viskas normalizavosi <...> Ir jos regėjimas pagerėjo. Gydytojai sako, kad augliai buvo sėkmingai pašalinti, jie nepakenkė sveikoms ląstelėms", — paaiškino jis.

  Anot jo, anksčiau aktorė buvo lovoje gulinti pacientė, tačiau "dabar ji vaikšto, normaliai girdi, kalba", žaidžia su vienerių metų dukra Mila, be to, vėl atsirado apetitas. Zavorotniuk ir toliau atliekamos būtinos medicininės procedūros, o jos vyras mano, kad yra vilčių pasveikti.

  Aktorė Anastasija Zavorotniuk, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Екатерина Чеснокова

  Gandai apie sunkią aktorės ligą pradėjo pasirodyti rugpjūtį. Nemažai žiniasklaidos priemonių pranešė, kad Zavorotniuk buvo diagnozuotas piktybinis smegenų auglys. Aktorės šeima ilgą laiką šios informacijos nekomentavo, tačiau po to oficialiai ją patvirtino.

  Zavorotniuk artimieji patvirtino, kad ji iš tiesų gydoma, tačiau paneigė pranešimus apie tai, kad ji komos būsenos ir negali savarankiškai kvėpuoti.

  Dar šia tema

  Rusijos aktorės Anastasijos Zavorotniuk draugai papasakojo apie jos ligos detales
  Žiniasklaida: Aktorė Zavorotniuk išrašyta iš ligoninės
  Tegai:
  Rusija, Anastasija Zavorotniuk

  Svarbiausios temos