19:01 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1077
 • RUB70.4627
  Rusijos Federacijos FSB užkirto kelią Rusijos piliečių grupės veiklai, susijusiai su teroristų finansavimu

  Maskvos regione užkirstas kelias trijų IV* narių veiklai

  ЦОС ФСБ РФ
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Nusikaltėlių sulaikymo metu jų gyvenamosiose vietose buvo surasti ir konfiskuoti padirbti Rusijos rublio banknotai, suklastoti pasai, taip pat ryšių priemonės, elektroninės laikmenos, kurias jie naudoja vykdydami nelegalią veiklą

  VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. FSB pareigūnai Maskvos regione sulaikė tris Rusijoje uždraustas teroristinės organizacijos "Islamo valstybė"* narius, kurie nuo 2014 metų verbavo Maskvos ir jos regiono gyventojus, ragindami juos dalyvauti karo veiksmuose Sirijoje, pranešė FSB spaudos tarnyba.

  Sirijos prezidentas Bašaras Asadas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Сергей Гунеев

  "Rusijos Federacijos FSB, bendradarbiaudama su Federaline finansų stebėjimo tarnyba, Vidaus reikalų ministerija ir Rusijos Federacijos nacionalinės gvardijos federaline tarnyba Maskvos srities teritorijoje, užkirto kelią trijų "Islamo valstybės", Rusijoje uždraustos tarptautinės teroristinės organizacijos*, narių veiklai", — teigiama pranešime.

  Remiantis duomenimis, nuo 2014 metų sulaikytieji verbavo Maskvos ir jos srities gyventojus stoti į kovotojų gretas, organizavo kanalus, kad gabentų rekrūtus į Siriją, kad galėtų dalyvauti karo veiksmuose kaip teroristų grupių dalis, taip pat teiktų kitą pagalbą teroristams.

  "Nusikaltėlių sulaikymo metu jų gyvenamosiose vietose buvo surasti ir konfiskuoti padirbti Rusijos banko banknotai, suklastoti pasai, taip pat ryšio priemonės, elektroninės laikmenos, kurias jie naudoja vykdydami nelegalią veiklą", — sakoma pranešime.

  Tyrėjai iškėlė baudžiamąją bylą dėl teroristinių nusikaltimų.

  * Rusijoje uždrausta teroristinė organizacija.

  Dar šia tema

  Politologas: JAV naudoja informacinį terorizmą prieš Kaliningradą
  Berlyno valdžia planuoja apsaugoti miesto įžymybes nuo teroristų
  Ukrainos teroras atkeliavo į Amerikos žemę
  Pasak Erdogano, NATO paliko Turkiją vieną kovoti su terorizmu
  Tegai:
  Rusija, nusikaltėliai

  Svarbiausios temos