02:45 2019 Gruodžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Iskander-M

  Ekspertas: "Iskander" charakteristikos kelia Vakarams dantų grikšėjimą

  © Sputnik / Стрингер
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jei Rusijos plėtrą vertintume būtent operacinių-taktinių raketų kompleksų segmente, tada ji neturi lygių, mano karo ekspertas Ivanas Konovalovas

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Rusijos persiginklavimas į operacinį-taktinį raketų kompleksą "Iskander" labai logiškas ir visiškai tinka Rusijos ginkluotųjų pajėgų reformą, interviu Sputnik radijui pasakė politologas, karo ekspertas Ivanas Konovalovas.

  Anksčiau RIA Novosti su nuoroda į Rusijos gynybos ministeriją pranešė, kad Rusijos kariuomenė baigė persiginklavimą į operacinį-taktinį raketų kompleksą "Iskander". Kariai iš Sausumos pajėgų raketų padalinių penktadienį gaus keliasdešimt paleidžiamųjų įrenginių, transportavimo-užtaisymo ir štabų vadų mašinų.

  "Jo ["Iskander"] taktiniai ir techniniai duomenys yra gerai žinomi. Be to, mūsų buvusiems kolegoms iš Vakarų šis kompleksas sukelia tam tikrą dantų grikšėjimą. Jei vertintume būtent šiame segmente — kaip operacinį-taktinį raketų kompleksą, tai geresnio už jį pasaulyje, žinoma, nėra. Natūralu, kad dabar, nesvarbu, kuriame ruože jie dislokuojami, bet pirmiausia tai paliečia vakarinius ruožus — tai labai rimtas veiksnys stiprinant šalies (Rusijos — Sputnik) gynybinius pajėgumus", — mano politologas Konovalovas.

  Operatyvinis-taktinis raketų kompleksas Iskander
  © Sputnik /
  Operatyvinis-taktinis raketų kompleksas "Iskander"

  Dar šia tema

  Konstruktorius: Vakarai neturi priemonių prieš "Iskander"
  Rusija dislokavo "Iskander", nes nori atkurti jėgų pusiausvyrą Europoje
  Rusijos gynybos ministerija parodė, kaip paleido "Iskander"
  Rusija skelbia "Iskander-M" dislokavimo Kaliningrade pratybas
  Vokietija rengia atsakymą Rusijos sistemoms "Iskander", rašo žiniasklaida
  Tegai:
  Iskander, Rusija

  Svarbiausios temos