18:43 2021 Balandžio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Sputnik pastatė skaitmeninę eglutę, kuri papasakos, kokia yra lankomiausia Kalėdų senelio rezidencija, kaip švenčiami Naujieji metai Italijoje ir kur buvo išrasti kalėdiniai žaislai

  Sputnik, lapkričio 27 — Sputnik. Pagrindinėje Rusijos aikštėje išaugo tarptautinės naujienų agentūros ir radijo Sputnik skaitmeninė Kalėdų eglutė, kurioje skirtingomis kalbomis transliuojamos viso pasaulio naujienos. Šiais metais Sputnik švenčia penktąsias veiklos metines. Todėl naujoviško meno objekto įrengimas tapo dovana maskviečiams ir Rusijos sostinės svečiams agentūros gimtadienio proga.

  Елка в ГУМе, 5 лет Sputnik
  © Sputnik
  Kalėdų eglutė GUM, 5 metai Sputnik

  Ką įprasta patiekti ant stalo per Naujuosius metus Prancūzijoje ir Italijoje? Kokia yra lankomiausia Kalėdų senelio rezidencija NVS šalyse? Kas yra pagrindinis Naujųjų metų veikėjas Kambodžoje? Kada Kalėdų senelį pradėjo kviesti į namus TSRS laikais? Kur atsirado pirmieji kalėdiniai žaislai? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų aktualių klausimų, taip pat naujausias žinias bus galima perskaityti ant interaktyvios eglutės.

  Елка в ГУМе, 5 лет Sputnik
  © Sputnik
  Sputnik dovano GUM lankytojams savo gimtadienio proga

  Tarptautinė naujienų agentūra ir radijas Sputnik, priklausanti žiniasklaidos grupei "Rossija segodnia", dirba 33 kalbomis ir gerai išmano visų pasaulio šalių šventines tradicijas. Todėl naujienos ir sveikinimai bus skelbiami įvairiomis kalbomis. Be to, miesto svečiai ir Sputnik bei RIA Novosti skaitytojai galės atsiųsti ten savo Naujųjų metų palinkėjimus.

  Norint tai padaryti, reikia sekti mūsų naujienas.

  Елка в ГУМе, 5 лет Sputnik
  © Sputnik
  Ant medžio galima perskaityti įvairias naujienas 33 pasaulio kalbomis

  "Sputnik kalba 33 kalbomis, mūsų korespondentai dirba visame pasaulyje. Čia, į Maskvos centrą, atvyksta turistai iš įvairių šalių, — sakė MIA "Rossija segodnia" vyriausiojo redaktoriaus pirmasis pavaduotojas Sergejus Kočetkovas. — Tikiuosi, kad jiems bus malonu prieiti prie mūsų Sputnik medžio, perskaitykite Naujųjų Metų sveikinimus savo kalba ir sužinoti, kaip ši šventė švenčiama skirtingose pasaulio vietose".

  Unikalus novatoriškas Sputnik meno objektas — projekto "Naujųjų metų medžiai Raudonojoje aikštėje", vykstančio 12-ąjį kartą, dalis. Pagal tradiciją įmonės, pagrindinės šalies parduotuvės partneriai beveik dviem mėnesiams paverčia aikštę pasakišku mišku. Pasivaikščioti po šį "mišką" galima nuo lapkričio 27 iki sausio 19 dienos.

  © Sputnik / Valeriy Melnikov
  MIA "Rossija segodnia" ir Sputnik veikia kaip GUM čiuožyklos, projekto "Naujųjų metų medžiai GUM Raudonojoje aikštėje" ir GUM mugės informaciniai partneriai

  MIA "Rossija segodnia" ir Sputnik veikia kaip GUM čiuožyklos, projekto "Naujųjų metų medžiai GUM Raudonojoje aikštėje" ir GUM mugės informaciniai partneriai.

  Sputnik yra viena didžiausių tarptautinių žiniasklaidos priemonių, apimanti multimedines šalių ir regionų interneto svetaines, kurios transliuoja naujienas 33 kalbomis, analoginę ir skaitmeninę transliacijas rusų, anglų, prancūzų ir kitomis kalbomis daugiau nei 90 pasaulio miestų ir internete. Sputnik naujienų kanalai visą parą teikia informaciją pagrindiniams leidiniams visame pasaulyje anglų, arabų, kinų, ispanų ir persų kalbomis.

  Sputnik informacijos šaltinių auditorija yra daugiau nei 60 milijonų lankytojų per mėnesį, Sputnik China Weibo paskyros sekėjų skaičius viršija 10,5 milijono. 22 redakciniuose centruose visame pasaulyje, nuo Pekino iki Montevidėjaus, dirba daugiau kaip tūkstantis įvairių tautybių žmonių. Sputnik yra žiniasklaidos grupės MIA "Rossija segodnia" narė, jos pagrindinė būstinė yra Maskvoje.

  Tegai:
  Naujieji metai, Kalėdos, Maskva, Sputnik

  Svarbiausios temos