04:51 2020 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB68.6301
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kalbėdamas apie galimą lyderių diskusiją dėl dvišalių santykių perspektyvų, Rusijos URM teigė, kad viskas šiuo atveju priklauso ne nuo Rusijos

  VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Galimas Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Ukrainos vadovo Vladimiro Zelenskio susitikimas Paryžiuje "Normandijos ketverto" viršūnių susitikimo metu nebus oficialus. Šis kontaktas yra svarbus norint suprasti, kaip Kijevas įsivaizduoja Minsko susitarimų įgyvendinimą, sekmadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

  Dujos, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Стрингер

  "Vyks susitikimas "Normandijos formatu"... Kaip jau sakė prezidento [Rusijos — Sputnik] administracija, yra galimybė Putinui pasikalbėti su Zelenskiu. Jis [susitikimas — Sputnik] nebus oficialus, nes pokalbis įvyks kito įvykio vietoje, bet kontaktas tikrai bus naudinga, nes mes tikrai norime suprasti, kaip po visų dviprasmiškų ir prieštaringų Zelenskio biuro pareiškimų Ukrainos vadovas pats mato judėjimą link Minsko susitarimų įgyvendinimo", — cituoja Lavrovą RIA Novosti.

  Tačiau jis perspėjo nespekuliuoti, ar šis susitikimas gali tapti visavertis. "Spėlioti šiuo klausimu beprasmiška", - pabrėžė ministras.

  Kalbėdamas apie galimą lyderių diskusiją dėl dvišalių santykių perspektyvų, Lavrovas teigė, kad "viskas priklauso ne nuo mūsų".

  "Ne mes sumažinome dvišalius santykius, nutraukėme transporto jungtis. Jei Ukrainos pusė, kaip dabar daugelis Kijevo ekspertų sako, yra suinteresuota tai atnaujinti, manau, kad mes to taip nepaliksime", — apibendrino Rusijos užsienio reikalų ministras.

  Dar šia tema

  Ukraina atskirai nesidera su Rusija dėl tiesioginio dujų tiekimo
  Ukraina įvertino Rusijos grąžintiems laivams padarytą žalą
  Ukraina papasakojo, kaip JAV norėjo padidinti savo pajėgas Kryme
  Tegai:
  santykiai, Ukraina, Sergejus Lavrovas, Rusija

  Svarbiausios temos