07:05 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau JAV žurnale pasirodė straipsnis, kad picerijų tinklas "Pizza Hut", norėdamas išstumti konkurentus iš Rusijos rinkos, iš reklamuotojų užsakė plataus masto kampaniją, kurios veidu buvo pasirinktas buvęs TSRS prezidentas Michailas Gorbačiovas

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Buvęs TSRS prezidentas Michailas Gorbačiovas interviu ura.ru pakomentavo amerikiečių mokslininko straipsnį, kuriame buvo paaiškinta buvusio sovietų lyderio filmavimosi picos reklamoje priežastis. Gorbačiovą nuliūdino pats medžiagos paskelbimo faktas.

  Anksčiau Masačusetso universiteto Amherste Politologijos katedros docentas Polas Masgreivas "Foreign Policy" paskelbtame straipsnyje pareiškė, kad Gorbačiovas suvaidino amerikiečių picerijų tinklo "Pizza Hut" reklamoje dėl pinigų.

  Buvęs TSRS prezidentas patvirtino filmavimo reklamoje faktą dėl pinigų.

  "Taip, tada man iš tikrųjų labai reikėjo pinigų fondo darbui ir visuomeninei veiklai", — patvirtino jis.

  Tačiau kartu buvęs sovietų lyderis išreiškė apmaudą dėl to, kad šią temą buvo nuspręsta iškelti dabar.

  Be to, Gorbačiovas pridūrė, kad "apie skurdą nebuvo kalbos" ir jam pačiam netrūko pinigų, "ypač lyginant su dauguma šalies gyventojų".

  "Taigi, tai kažkokios keistos publikacijos... O Amerikos žurnalistai, nusprendę visa tai parašyti, mane labai nuliūdino ir įžeidė", — padarė išvadą buvęs TSKP centrinio komiteto generalinis sekretorius.

  1990 metais į rinką įėjęs amerikiečių tinklas iš reklamuotojų užsakė plataus masto kampaniją, norėdamas išstumti konkurentus iš Rusijos rinkos. Jos veidu buvo pasirinktas Gorbačiovas.

  Dar šia tema

  Gorbačiovas atskleidė, kaip buvo galima išvengti TSRS žlugimo
  Šteinmejeris padėkojo Gorbačiovui už indėlį į Vokietijos suvienijimą
  Buvęs Austrijos ambasadorius įvardijo Gorbačiovo geopolitinę klaidą
  Gorbačiovas kaltina Vakarus sau priskyrus pergalę šaltajame kare
  Gorbačiovas įvardijo kaltininkus dėl TSRS žlugimo
  Tegai:
  JAV, reklama, pica, Michailas Gorbačiovas

  Svarbiausios temos