09:35 2019 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  Nord Stream-2 tiesimas

  Beveik 97 proc. vokiškų bendrovių Rusijoje palaikė "Nord Stream-2"

  © Photo : © Nord Stream 2 / Aксель Шмидт
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (221)

  Tyrimo duomenimis, 72 proc. respondentų pasisakė už dujotiekio paleidimą atsižvelgiant į ilgalaikio dujų tranzito per Ukrainą išsaugojimą, 15 proc. mano, kad "Nord Stream-2" turėtų būti paleistas, o Ukrainos tranzitas turi būti nutrauktas artimiausiu metu

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Beveik 97 proc. vokiškų bendrovių Rusijoje palaikė "Nord Steram-2", apie tai praneša RIA Novosti su nuoroda į tyrimo duomenis, kuriuos antradienį pateikė profilio organizacija "Vokietijos ekonomikos Rytų komitete".

  72 proc. respondentų pasisakė už dujotiekio paleidimą atsižvelgiant į ilgalaikio dujų tranzito per Ukrainą išsaugojimą, 15 proc. mano, kad "Nord Stream-2" turėtų būti paleistas, o Ukrainos tranzitas turi būti nutrauktas artimiausiu metu.

  Tik 3 proc. mano, kad dujotiekio paleidimas turėtų būti sustabdytas.

  Tradiciniame verslo aplinkos Rusijoje tyrime, kurį atliko Rytų komitetas ir Rusijos prekybos ir pramonės rūmai, šiais metais dalyvavo 112 bendrovių.

  Komiteto duomenimis, jos sukūrė daugiau nei 144 tūkstančius darbo vietų Rusijoje, bendra prekybos apyvarta 2018 metais siekė beveik 18 milijardų eurų. Analogiška apklausa buvo pristatyta pernai lapkritį.

  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (221)

  Dar šia tema

  Paskutinę akimirką: JAV gali sustabdyti "Nord Stream-2"
  Danija gavo skundą dėl leidimo statyti "Nord Stream-2"
  "Gazprom" ir "Wintershall Dea" vadovai aptarė "Nord Stream-2"
  Tegai:
  dujotiekis, Rusija, Nord Stream-2

  Svarbiausios temos