07:09 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip pažymėjo gynybos skyriaus vadovas, bendras dalyvavimas varžybose padės įvairių šalių karinių universitetų studentams susipažinti ir susidraugauti

  VILNIUS, gruodžio 13 — Sputnik. Rusijos gynybos ministras, armijos generolas Sergejus Šoigu pasiūlė kaimyninių šalių kursantams tapti armijos KVN dalyviais, tarp pakviestųjų — Baltijos šalių ir Ukrainos kariūnai.

  Armijos KVN finalas vyko trečiadienį Rusijos armijos centriniame teatre.

  Septynios komandos iš penkių Rusijos karinių universitetų, Kazachstano gynybos ministerijos sausumos pajėgų Karinio instituto kariūnų komanda ir Uzbekistano karinių universitetų kariūnų komanda kovojo dėl "linksmiausių ir išradingiausiųjų" titulo.

  "Šiandien norėčiau pakviesti komandos kapitonus padaryti vieną, mano manymu, svarbų, reikalingą dalyką, kad kitais metais šioje scenoje būtų kur kas daugiau tų, kurie yra mūsų draugai, kaimynai, mūsų broliai Sovietų Sąjungos laikais", — RIA Novosti cituoja Šoigu.

  Visų pirma, ministras paragino kapitonus nusiųsti kvietimus Baltarusijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Tadžikistano, Ukrainos ir Baltijos šalių karinių universitetų studentams. Šoigu paminėjo ir Izraelį.

  Kaip pažymėjo gynybos skyriaus vadovas, bendras žaidimas KVN padės skirtingų šalių kariūnams geriau susipažinti. Jis taip pat sakė, kad šią idėją siūlys savo kolegoms ministrams.

  Po to Šoigu apdovanojo geriausius, jo vertinimu, žaidėjus. Tarp jų buvo Aleksandras Riazancevas iš Krasnodaro komandos "Top Secret", kuris gavo ministro laikrodį, ir Sajatas Sarsenbekas iš Kazachstano komandos, apdovanotas kepure.

  Tegai:
  Rusija, Baltijos šalys, Sergejus Šoigu

  Svarbiausios temos