02:07 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos gynybinis pajėgumas yra aukščiausio lygio, Rusijos karinė vadovybė jau ėmėsi visų būtinų priemonių veiksmams, jei įvyktų NATO agresija, pareiškė Rusijos senatorius

  VILNIUS, gruodžio 18 — Sputnik. Rusija yra visiškai pasirengusi galimam didelio masto kariniam konfliktui, kurį NATO galėtų pradėti, tam Rusijos karinė vadovybė jau ėmėsi būtinų priemonių, RIA Novosti pareiškė Federacijos Tarybos Gynybos ir saugumo komiteto narys Francas Klincevičius.

  Anksčiau Generalinio štabo viršininkas Valerijus Gerasimovas pareiškė, kad intensyvių NATO karinių pratybų scenarijai nurodo kryptingą aljanso pasirengimą didelio masto kariniam konfliktui.

  "Rusijos gynybinis pajėgumas yra aukščiausio lygio, Rusijos karinė vadovybė jau ėmėsi visų būtinų priemonių veiksmams, jei įvyktų toks neigiamas scenarijus", — pareiškė Klincevičius.

  Jis pažymėjo, kad "kolektyviniai Vakarai" NATO asmenyje šiuo metu tirinėja karo veiksmų teatrą, tarp jų ir buvusiose TSRS respublikose — Baltijos šalyse ir buvusiose Varšuvos pakto šalyse.

  "Be abejo, tai sukelia mums didelį susirūpinimą, ypač atsižvelgiant į JAV pasitraukimą iš INF sutarties", — pasakė senatorius.

  Klincevičius pabrėžė, kad Rusija "nedalyvauja jokiose invazijose, dėl kurių ji reguliariai kaltinama Vakaruose".

  "Vis dėlto mes esame paskelbti agresoriais, tuo naudojamasi kaip proga sustiprinti NATO galią ir veiksmus", — pareiškė jis.

  Dar šia tema

  JAV lėktuvai atliko žvalgybą prie Rusijos sienų
  NATO žlugimas: ar aljansas sugebės išlaikyti vienybę?
  Kova su šešėliu: NATO paragino Lenkiją pavaizduoti aktyvią veiklą Baltijos šalyse
  Kremlius pakomentavo generalinio štabo vadovo pareiškimą apie NATO
  Tegai:
  konfliktas, NATO, Rusija

  Svarbiausios temos