11:54 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Per 2019 metus Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos jėgomis Donbaso gyventojams buvo pristatyta daugiau kaip 5,3 tūkstančio tonų humanitarinės pagalbos

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos automobilių kolona su naujametinėmis dovanomis nuvyko į Ukrainos Donecko ir Luhansko sritis, pranešė RIA Novosti ministerijos spaudos tarnyba.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas
  © Sputnik / Алексей Дружинин

  Agentūros pašnekovas pasakė, kad kolona paliko Nepaprastųjų situacijų ministerijos Dono gelbėjimo centro teritoriją Rostove prie Dono. Į Donecko ir Luhansko sritis bus pristatytos naujametinės dovanos ir vaistai, sveriantys daugiau nei 110 tonų.

  Jis pridūrė, kad kolona keliaus į valstybės sienos "Donecko" ir "Matvejevo Kurgano" kontrolės punktus, kad atliktų būtinas muitinės procedūras pagal tarptautinius įstatymus dėl humanitarinių krovinių pristatymo.

  Ankstesnė humanitarinė automobilių kolona į Donbasą atvyko gruodžio 12 dieną. Donecko ir Luhansko gyventojams buvo pristatyta daugiau kaip 435 tonos vaistų ir vaikų maisto rinkinių, kuriuose buvo pieno mišinių ir konservų.

  Nepaprastųjų situacijų ministerijos duomenimis, 2019 metais ministerijos jėgomis Donbaso gyventojams buvo pristatyta daugiau kaip 5,3 tūkstančio tonų humanitarinės pagalbos.

  Humanitarinė pagalba Donbaso gyventojams teikiama nuo 2014 metų rugpjūčio. Per šį laikotarpį 95 Nepaprastųjų situacijų ministerijos kolonos į pietryčių Ukrainos teritoriją atgabeno daugiau kaip 84 tūkstančius tonų humanitarinių krovinių.

  Dar šia tema

  LLR vadovas Kijevo planą deportuoti Donbaso gyventojus pavadino "fašizmu"
  Zacharova aštriai atsakė į Zelenskio žodžius apie Donbaso gyventojus
  Ekspertas pasakė apie galimą "Normandijos viršūnių susitikimo" įtaką Donbasui
  Rusijos URM pakomentavo Ukrainos įstatymą dėl ypatingo Donbaso statuso
  Tegai:
  Donbasas, humanitarinė pagalba, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos