21:08 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (331)

  Deputatas iš Rusijos atkreipė dėmesį į tai, kad net priėmus sprendimą taikyti sankcijas, "Nord Stream-2" bus baigtas anksčiau

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Rusijos Valstybės Dūmos energetikos komiteto pirmininkas Pavelas Zavalnyj pakomentavo perspėjimą apie JAV sankcijų riziką Šveicarijos ir Olandijos bendrovei "Allseas", kuri užsiima dujotiekio "Nord Stream-2" tiesimu.

  Anot deputato, JAV toli gražu nerodo demokratijos pavyzdžio, pagarbos kitų šalių ir valstybių teisėms. Deputatas pažymėjo, kad vietoj to Vašingtonas grasina, šantažuoja ir taiko sankcijas.

  "Jie [JAV — Sputnik] net nesupranta, ką jie daro, taip pasitikėdami savo išskirtinumu. Stebėti tai, žinoma, liūdna", — sakė parlamentaras RT.

  Jis pridūrė, kad paskutinis žodis apie sankcijas atitenka JAV prezidentui Donaldui Trampui. Deputatas taip pat atkreipė dėmesį, kad net priėmus sprendimą jas taikyti, dujotiekis bus baigtas statyti anksčiau.

  Zavalnyj pabrėžė, kad šiandien pasaulis vis mažiau bijo tiek sankcijų, tiek JAV.

  Anksčiau JAV senatoriai Tedas Kruzas ir Ronas Džonsonas perspėjo Šveicarijos ir Olandijos kompaniją "Allseas" apie JAV "triuškinančių ir mirtinų" sankcijų riziką.

  Antradienį Senatas balsavo už 738 milijardų dolerių gynybos biudžetą, į kurį įeina sankcijos prieš "Nord Stream-2" dujotiekį ir karinė pagalba Ukrainai.

  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (331)

  Dar šia tema

  Vokietija ruošiasi sankcijoms prieš "Nord Stream-2", rašo žiniasklaida
  Ekspertas papasakojo apie JAV sankcijų prieš "Nord Stream-2" tikslus
  "Nord Stream – 2" bus: net JAV sankcijos nesustabdys statybų
  Tegai:
  Nord Stream-2, sankcijos, Rusijos Valstybės Dūma

  Svarbiausios temos