05:15 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos senatoriaus Aleksejaus Puškovo manymu, neįtikėtina, jog Ukraina įvedė sankcijas prieš Ukrainos kompanijas, kurios pasirašė su "Gazprom" sutartis dėl tiesioginio dujų tiekimo

  VILNIUS, gruodžio 23 — Sputnik. Buvęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka "pavėlavo į dujų traukinį". Apie tai pareiškė Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas.

  Taip jis pakomentavo buvusio lyderio reikalavimą įvesti sankcijas tiesioginiam dujų tiekimui iš Rusijos į Ukrainą.

  "Neįtikėtina, jog Ukrainos valdžia įvedė sankcijas prieš Ukrainos kompanijas, pasirašiusias sutartis su "Gazprom" dėl tiesioginių dujų pristatymų po Maskvos ir Kijevo susitarimo. Tuščia Porošenkos idėja", — savo Twitter paskyroje rašė parlamentaras.

  Rusija ir Ukraina susitarė pasirašyti penkerių metų sutartį dėl dujų tranzito pratęsimo, nustatant konkurencingą tarifą. Tranzitas 2020 metais sudarys 65 milijardus kubinių metrų, o 2021–2024 metais — 40 milijardų.

  Po to Porošenka pareiškė, kad jo frakcija "Europos solidarumas" parlamente pareikalaus įvesti ribojamąsias priemones prieš dujų tiekimą, ir sušauks Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos posėdį, nes tai "ne komercinės, o politinės sutartys".

  Dar šia tema

  Buvęs ambasadorius patarė Ukrainai tranzito klausimu "nestebinti netikėtumais"
  Atskleistos naujos Rusijos ir Ukrainos sutarties dėl dujų tranzito detalės
  Penkios Ukrainos bendrovės pasirašė sutartį su "Gazprom"
  Tegai:
  dujų tranzitas, Ukraina, Petro Porošenka, Aleksejus Puškovas, Rusija

  Svarbiausios temos