10:27 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Pasak Krymo parlamento pirmininko pavaduotojo, ES savo pozicija dėl Krymo tilto iš tikrųjų parodo dvigubų standartų politiką

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Atėjo laikas Europos Sąjungai nutraukti politinį žaidimą aplink tilto per Kerčės sąsiaurį statybas ir atsisakyti dvigubų standartų politikos, pareiškė Krymo parlamento pirmininko pavaduotojas Vladimiras Bobkovas, praneša RIA Novosti.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį atidarė traukinių eismą Krymo tiltu per Kerčės sąsiaurį. Po to oficialiame Europos išorės veiksmų tarnybos tinklalapyje pasirodė pareiškimas, kuriame rašoma, kad geležinkelio jungties atidarymas — "dar vienas Ukrainos suvereniteto ir teritorinio vientisumo pažeidimas iš Rusijos pusės".

  "Laikas sustabdyti politinį ir diplomatinį žaidimą aplink Krymo tiltą, siekiant gauti tam tikrų balų ir bonusų. Tilto per Kerčės sąsiaurį statyba — tai istorinis įvykis, ir tai reikia pripažinti. Rusija padarė dar vieną infrastruktūros proveržį", — pasakė Bobkovas.

  Pasak jo, ES savo pozicija iš tikrųjų parodo dvigubų standartų politiką.

  "Yra pavyzdžių, kai europiečiai džiaugėsi tokiais infrastruktūros proveržiais (Eresundo tilto tarp Danijos ir Švedijos statyba), ir šiandien jie kažkodėl skundžiasi. Visa tai yra dvigubų standartų politika. Sunku tokius proveržio dalykus, kaip tilto statybos, vertinti su minuso ženklu, todėl ES pareiškimas kilo iš piktų paskatų", — teigė jis.

  Tiltas į Krymą iš Krasnodaro teritorijos yra ilgiausias Rusijoje ir Europoje, jo ilgis — 19 kilometrų. Traukiniai iš žemyninės Rusijos į pusiasalį ir atgal važiuos tilto geležinkeliu.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Internete pasirodė vaizdo įrašas apie tai, kaip katinas "tikrina" Krymo tiltą
  Vladimiras Putinas atidarė traukinių eismui skirtą Krymo tilto dalį
  Ketveri metai per 150 sekundžių: vaizdo įrašas apie Krymo tilto statybas
  Tegai:
  ES, Krymo tiltas, Krymas

  Svarbiausios temos