04:11 2020 Gegužės 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos Federacijos karinių jūrų pajėgų vadas sakė, kad povandeninio laivo įgula buvo apmokyta ir yra pasirengusi įvaldyti naujausias technologijas

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Pirmasis serijinis branduolinis povandeninis laivas "Novosibirsk" nuleistas į vandenį Severodvinske, pranešė RIA Novosti, su nuoroda į Rusijos gynybos ministeriją.

  Karinių jūrų pajėgų vadas admirolas Nikolajus Jevmenovas teigė, kad povandeninio laivo įgula buvo apmokyta ir pasirengusi įvaldyti naują ginkluotę.

  "Novosibirsk" remiasi modernizuotu projektu "Jasen-M". Jis bus perduotas laivynui 2020 metais.

  Anksčiau Jungtinės laivų statybos korporacijos (JLSK ) prezidentas Aleksejus Rachmanovas teigė, kad "Jasen-M" projektas atskleidė nemažai projektavimo trūkumų, ypač susijusių su valdymo sistema. Norint juos pašalinti, reikėjo atlikti penkis bandymus jūroje.

  Daugiafunkcių povandeninių povandeninių laivų "Novosibirsk" ir "Kazan" panardinimo gylis yra 520 metrų, jie gali išbūti autonominiai 100 dienų ir išvystyti povandeninį greitį iki 31 mazgo. Įgulą sudaro 64 žmonės. Eksploatuojamos minos, 533 mm torpedos, taip pat sparnuotosios raketos "Kalibr" ir "Oniks".

  Palyginti su ankstesniu projektu 885, pakeitimai paveikė elementarią elektroninių ginklų sistemų bazę ir modernizuotą įrangą bei medžiagas, kurias tiekė Rusijos gamintojai.

  Dar šia tema

  Rusijos Baltijos laivynas: netoli Rusijos sienų pradėjo dažniau skraidyti NATO lėktuvai
  Baltijos jūroje prieš Putino panėrimą buvo atrastas minų laukas
  Tegai:
  povandeninis laivas, Rusijos karinis jūrų laivynas, Rusija

  Svarbiausios temos