18:32 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)

  Didžiausias sienos kirtimų skaičius užfiksuotas Pulkove ir Ivangorodo automobilių kontrolės punkte

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Per tris elektroninio vizų režimo taikymo Sankt Peterburge ir Leningrado srityje mėnesius regioną aplankė daugiau nei 60 tūkstančių turistų. Apie tai pranešė Sankt Peterburgo turizmo plėtros komiteto spaudos tarnyba.

  Pateiktų paraiškų skaičiaus lyderiai išlieka Estijos, Latvijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Suomijos piliečiai. Remiantis skaičiavimais, šių šalių gyventojai pateikė daugiau nei pusę visų prašymų.

  Taip pat labai aktyvūs buvo Filipinų, Meksikos, Japonijos ir Indonezijos piliečiai.

  Didžiausias sienos kirtimų skaičius užfiksuotas Pulkove ir Ivangorodo automobilių kontrolės punkte. Per juos atvyko daugiau nei 27 tūkst. užsienio piliečių, gavusių elektroninę vizą.

  Anksčiau Rusijos kelionių operatorių asociacijos vykdomoji direktorė Maja Lomidzė teigė, kad įdiegus elektronines vizas visoje Rusijos Federacijoje turistų srautas padidės bent 30 procentų.

  Šiuo metu įvažiavimas į Rusiją naudojantis elektronine viza vyksta per Vladivostoko ir Tolimųjų Rytų federalinės apygardos, specialiosios ekonominės zonos Kaliningrado srityje, Sankt Peterburgo ir Leningrado srities kontrolės punktus.

  Elektroninės vizos į Leningrado ir Kaliningrado sritis

  Vienkartinė viza į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį išduodama nemokamai ir galioja 30 dienų. Šis režimas nuo spalio 1 dienos galioja 53 šalių, įskaitant Baltijos valstybių, gyventojams.

  Rusijoje užsienio piliečiai gali išbūti ne ilgiau kaip aštuonias dienas. Su šia viza jie turi teisę keliauti tik po Peterburgą ir Leningrado sritį.

  Panašus režimas buvo įvestas Kaliningrado srityje. Dažniausiai paraiškas dokumentams gauti pateikia Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos ir Estijos gyventojai.

  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
  © Sputnik /
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį
  Temos:
  Elektroninės vizos į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį (16)

  Dar šia tema

  Įvedus elektronines vizas Lietuva tapo Rusijos turistų srauto augimo lydere
  Baltijos šalių gyventojai pirmauja tarp gaunančių elektronines vizas į Sankt Peterburgą
  Lietuvos pilietė tapo 500 000-ąja Kaliningrado zoologijos sodo lankytoja
  Tegai:
  Baltijos šalys, Sankt Peterburgas, viza, Rusija

  Svarbiausios temos