20:59 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Savo publikacijoje Rusijos deputatė Natalija Poklonskaja taip pat paminėjo, kad Irano generolo Kasemo Soleimanio nužudymas buvo teroro išpuolis, kurį įvykdė Amerikos kariuomenė

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. JAV nesitiki jokios bausmės dėl konflikto su Iranu išprovokavimo, nes "jos gali sau tai leisti", Instagram'e rašė Rusijos Valstybės Dūmos užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Natalija Poklonskaja.

  Savo publikacijoje deputatė taip pat paminėjo, kad Irano generolo Kasemo Soleimanio nužudymas buvo teroro išpuolis, kurį įvykdė Amerikos kariuomenė.

  Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владимир Федоренко

  "Kokia bausmė laukia Vašingtono už teroro išpuolį? Nustebsite: jokia. JAV gali nebaudžiamai nužudyti kariuomenės vadą — vieną aršiausių kovotojų prieš ISIS*. Jos tiesiog gali sau tai leisti. Jos tiesiog daro įtaką Europai. Jos turi saugykloje branduolinį ginklą, kuriuo mosikuoja visiems prieš nosį", — sakė Poklonskaja.

  Praėjusią savaitę JAV kariškiai paleido raketas į Bagdado oro uostą, per ataką žuvo Irano revoliucinės gvardijos (IRGC) Kudso pajėgų vadas generolas Kasemas Soleimanis.

  Anksčiau Iranas paskelbė, kad šalis turi 13 keršto Vašingtonui scenarijų.

  Sausio 8-ąją IRGC paskelbė apie atsakomųjų operacijų dėl Soleimanio nužudymo pradžią: Teheranas paleido "žemė-žemė" raketas į Ain al-Asado bazę vakarų Irake ir į bazę Erbilyje, kur yra JAV kariuomenė.

  Trečiadienį Trampas kreipimesi į tautą pareiškė, kad Vašingtonas apsiribos naujų sankcijų įvedimu ir maksimalaus politinio spaudimo Irano atžvilgiu tąsa.

  Dar šia tema

  Iranas išpuolį prieš bazes Irake pavadino "antausiu JAV"
  Tegai:
  konfliktas, Iranas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos