22:46 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos lėktuvo katastrofa Irane (17)

  Pasak Rusijos televizijos laidų vedėjo Vladimiro Solovjovo, iš pradžių Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriui reiktų susirasti "šaltinį internete", kuris paskelbė apie raketų fragmentų aptikimą, ir su juo pasikalbėti

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Rusijos televizijos laidų vedėjas Vladimiras Solovjovas pakomentavo Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriaus Aleksejaus Danilovo pareiškimą, kuriame teigiama, kad viena iš "Boeing" katastrofos Irane versijų yra rusų zenitinės raketos smūgis į lėktuvą, taip pat jame žadama ieškoti jos nuolaužų.

  Žurnalistas pavadino Ukrainą "šalimi, kurią nugalėjo juodoji reklama" ir pažymėjo, kad Kijevas "net gedulo dieną" negali išsiversti be informacinio papildymo.

  Jis atkreipė dėmesį į tai, kad Danilovo žodžiai nėra konkretūs, o Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius nurodo į informaciją iš interneto, neįvardindamas šaltinio. Šiuo atžvilgiu Solovjovas Ukrainai uždavė keletą klausimų.

  "Tai ar yra nuolaužos, ar nėra? Jei jie jų "ketina ieškoti", tai reiškia, kad jų nerado? Tai iš kur yra versija apie raketą?" — žurnalistas rašė "Telegram-kanale".

  Pasak jo, iš pradžių Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriui reikia rasti "šaltinį internete", kuris paskelbė apie raketų fragmentų radimą, ir su juo pasikalbėti.

  "Ar jiems tiesa nereikalinga?" — paklausė televizijos laidų vedėjas.

  Tragedija įvyko sausio 8-osios ankstyvą rytą: į Kijevą skridęs "Boeing 737-800" sudužo netrukus po to, kai pakilo iš Imamo Chomeini oro uosto.

  Žuvo 176 žmonės: 167 keleiviai iš Irano, Ukrainos, Kanados, Vokietijos, Švedijos ir Afganistano bei 9 įgulos nariai. Lėktuve buvo 11 Ukrainos piliečių.

  Pirminiais duomenimis, orlaivis sudužo dėl variklio gedimo.

  Temos:
  Ukrainos lėktuvo katastrofa Irane (17)

  Dar šia tema

  Nufilmuota, kaip Teherane sudužo Ukrainos keleivinis lėktuvas
  Ukrainoje paskelbtas gedulas dėl "Boeing" katastrofos Teherane
  Ekspertas: dar per anksti daryti išvadas apie "Boeing" katastrofą Irane
  Tegai:
  Vladimiras Solovjovas, lėktuvo katastrofa, Kijevas, Rusija

  Svarbiausios temos