07:55 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kremlius patvirtino, kad Rusijos prezidentas pasirašė atitinkamą dekretą, kuris įsigalioja nuo pasirašymo dienos

  VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė dekretą, kuriuo Michailą Mišustiną paskyrė ministru pirmininku, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kremliaus spaudos tarnybą.

  Dokumentas įsigalioja nuo jo pasirašymo dienos.

  Šiandien Valstybės Dūma patvirtino Mišustiną vyriausybės pirmininko pareigoms, atvirame balsavime 383 deputatai palaikė jo kandidatūrą, niekas nepasisakė prieš, 41 susilaikė.

  Mišustinas padėkojo visiems už palaikymą. Jis patikino, kad balandžio mėnesį, kai vyriausybė pateiks pranešimą Valstybės Dūmai, jis išsamiau praneš apie naują ministrų kabineto kursą.

  Rusijos vyriausybės atsistatydinimas

  Trečiadienį Rusijos vyriausybės ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas paskelbė atsistatydinantis. Tai atsitiko po valstybės vadovo pranešimo Federalinei asamblėjai, kuriame jis išdėstė keletą esminių Konstitucijos pakeitimų: pavyzdžiui, Vladimiras Putinas pateikė idėją, kad Valstybės Dūma gaus teisę ne tik derinti, bet ir patvirtinti ministro pirmininko kandidatūrą. Po kelių valandų prezidentas pasiūlė ministrų kabineto vadovo pareigas Michailui Mišustinui.

  Tegai:
  Michailas Mišustinas, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos