00:48 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Putinas įsteigė naujas pareigas, į kurias paskyrė buvusį ministrą pirmininką, kuris nuo šiol turės spręsti šalies saugumo ir gynybos klausimus, pats prezidentas eina tarybos pirmininko pareigas

  VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Prezidentas Vladimiras Putinas įsteigė Saugumo tarybos pirmininko pavaduotojo postą ir paskyrė Dmitrijų Medvedevą į šias pareigas. Atitinkamas nutarimas skelbiamas Kremliaus tinklalapyje.

  Trečiadienį Medvedevas paskelbė vyriausybės atsistatydinimą atsižvelgiant į valstybės vadovo siūlomas Konstitucijos pataisas.

  Ką kuruos Medvedevas

  Rusijos prezidentas paskelbė, kad Medvedevas vyriausybės vadovo pareigas ėjo aštuonerius metus, tai yra ilgiausia kadencija per naujausią šalies istoriją.

  "Mes sutarėme, kad yra ryškus prezidentinis blokas, ir yra vyriausybinis blokas. Be abejo, prezidentas yra atsakingas už viską, bet svarbiausia, kad prezidentinis blokas — tai saugumo, gynybos ir panašūs klausimai", — teigė Putinas.

  Jis sakė, kad paprašė Medvedevo išspręsti būtent šiuos klausimus.

  Pasak Federacijos tarybos Tarptautinių reikalų komiteto pirmojo vadovo pavaduotojo Vladimiro Džabarovo, buvęs ministras pirmininkas iš esmės eis viceprezidento pareigas, atsižvelgiant į tai, kad prezidentas yra Saugumo tarybos pirmininkas.

  Tegai:
  Dmitrijus Medvedevas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos