09:09 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau pasirodė informacija, kad iš valstybės tarnybos pasitraukė Vladislavas Surkovas, kuris buvo atsakingas už su Ukraina susijusius klausimus

  VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. Pareiškimas dėl kurso pasikeitimo Ukrainos atžvilgiu yra netiesa, pareiškė Rusijos vadovo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

  Anksčiau politologas Aleksejus Česnakovas paskelbė, kad prezidento patarėjas Vladislavas Surkovas pasitraukė iš valstybės tarnybos dėl pasikeitusio kurso Ukrainos atžvilgiu.

  "Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti, yra tas, kad bet kokie žodžiai apie kurso pasikeitimą Ukrainos atžvilgiu neatitinka tikrovės ir atspindi tik asmeninį tų, kurie apie tai kalba, požiūrį", — RIA Novosti tvirtino Peskovas.

  Prezidento atstovas taip pat pažymėjo, kad Putinas nepasirašė jokių atstatydinimo įsakymų.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas ir Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis susitikimo Normandijos formatu metu
  © Sputnik / Алексей Никольский

  Česnakovas, paskelbęs apie Surkovo atsistatydinimą, tvirtino, jog patarėjas mėnesį užsiims meditacija, o vėliau jis pažadėjo pranešti apie savo sprendimo priežastis ir ateities planus.

  Vladislavas Surkovas prezidento patarėjo pareigas eina nuo 2013 metų rugsėjo. Jis kuravo santykius su Abchazija ir Pietų Osetija, pastaraisiais metais taip pat nagrinėjo klausimus, susijusius su padėties Ukrainoje sureguliavimu. Ekspertų lygiu jis dalyvavo "Normandijos formato" (Rusija, Prancūzija, Vokietija ir Ukraina) darbe.

  Nuo 2011 metų gruodžio Surkovas dirbo vyriausybės pirmininko pavaduotoju, o nuo 2012 metų gegužės iki 2013 metų gegužės — vyriausybės aparato vadovu.

  Dar šia tema

  Putinas pažadėjo "užčiaupti burną" tiems, kurie perrašo istoriją
  Apklausa: daugiau nei 60 % ukrainiečių palaikė šalies įstojimą į ES
  Puškovas išjuokė idėją į ES vietoje Britanijos priimti "skurstančią Ukrainą"
  Tegai:
  Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos