09:03 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Patikros punktuose per Rusijos valstybės sieną Kaliningrado srityje valstybiniai inspektoriai su Kaliningrado muitinės atstovais sustabdė kelis kontrabandos būdu gabenamus gyvulinės kilmės produktus rankiniame ir keleivių bagažuose

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Kaliningrado srityje nutraukė bandymus kontrabandos būdu gabenti gyvulinės kilmės produktus rankiniame ir keleivių bagažuose, praneša Rusijos Federalinė veterinarinės ir fitosanitarinės priežiūros tarnyba.

  Nuo 2020 metų vasario 3 dienos iki vasario 9 dienos patikros punktuose per Rusijos Federacijos valstybės sieną Kaliningrado srityje inspektoriai, bendradarbiaudami su Kaliningrado regioninės muitinės atstovais, sustabdė kelis kontrabandos būdu gabenamus gyvulinės kilmės produktus rankiniame ir keleivių bagažuose.

  Pasienyje su Lenkija ir Lietuva tarptautiniuose automobilių kontrolės punktuose 12 privačių asmenų aptiko daugiau kaip 210 kilogramų pieno ir mėsos gaminių.

  Produktai buvo grąžinti į Lenkiją ir Lietuvą.

  Produktų grąžinimo priežastis buvo veterinarijos teisės aktų reikalavimų pažeidimas — prekės buvo importuotos be gamyklinės pakuotės ir (arba) sveriančios daugiau kaip 5 kilogramus, be veterinarinių pažymėjimų ir "Rosselkcoznadzor" leidimo importuoti.

  Dar šia tema

  Baltarusis tarp lentų bandė įvežti į Lietuvą beveik milijono eurų vertės kontrabandą
  Lietuvos muitininkę bandžiusiam papirkti vairuotojui skirta 3400 eurų bauda
  Tegai:
  kontrabanda, kontrolė, pieno produktai, mėsos produktai

  Svarbiausios temos